Strażacy ochotnicy ruszyli gasić pożar kamienicy na ul. Lwowskiej w Radymnie. Jeden miał ponad 2 promile, drugi promil.
Dzisiaj, 25 bm., po godzinie 11, doszło do pożaru poddasza kamienicy na ul. Lwowskiej w Radymnie. Jako pierwsi działania ratowniczo-gaśnicze podjęli strażacy ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej. Świadek akcji powiadomił policję, że jeden z nich może być pijany. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 50-letniego strażaka OSP z Radymna, okazało się, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie! Mało tego, świadkowie twierdzą, że to on kierował samochodem strażackim.
To też nie wszystko, w trakcie interwencji funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że drugi ze strażaków ochotników też może być nietrzeźwy. Mieli rację, 32-latek z Radymna miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie policjanci przeprowadzili badania stanu trzeźwości wszystkich przybyłych na miejsce strażaków, zarówno ochotników, jak i zawodowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A Nikt nie pisze czy ktos ucierpial tylko sensacje robic.policjanci posly i osly tez jezdza na promilach i nikt sensacji nie robi , a sasiad jonfident kamienicy nie widzi swoich grzechow tylko cudzych . 32 latek to konfidenta kolega od kieliszka i nie tylko....... zenada
oburzające, na bani jechali a mogło sie okazać, że trzeba ludzi ratować. straszne.
https://www.youtube.com/watch?v=4q-3PqM1fAYBohater z Radymna.
Oburzające jest również to, że autorzy filmu o pożarze promują palenie papierosów, a łamaniem prawa jest ujawnienie wizerunku podejrzanego o kierowanie pojazdem po pijaku
Jakim prawem autor artykułu zamieszcza zdjęcie na czołówce samochodu PSP w Przemyślu z numerami operacyjnymi jeżeli jednostka ta nie uczestniczyła w zdarzeniu
gratuluje temu oslowi od filmiku.zamiast stac jak codziennie na rynku z piwem w reku to nagrywania sie czepil-uwazaj bo tumanie z radymna wyrosniesz na nie daj boze na rezysera. a tak pozatym to tobie mandat za palenie w miejscu publicznym.a tak pozatym jak nie wiesz jakie sa przepisy o uzywaniu aparatow tlenowych(a nie masek)to nie komentuj bo wiedza to ty nie grzeszysz-zreszta jek widac na twoim nagraniu!!!
"Na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie policjanci przeprowadzili badania stanu trzeźwości wszystkich przybyłych na miejsce strażaków, zarówno ochotników, jak i zawodowych" A na czyj wniosek i czy w ogóle skontrolowano stan trzeżwości policjantów? Dlaczego to mieliby być inaczej traktowani?
Ten konfident sam chodzi i na policje z ucha daje. Dzięki tobie gość na tematem świat poszedł. Brawo ty cymbale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt z nim już nawet nie gada na rynku.
A Nikt nie pisze czy ktos ucierpial tylko sensacje robic.policjanci posly i osly tez jezdza na promilach i nikt sensacji nie robi , a sasiad jonfident kamienicy nie widzi swoich grzechow tylko cudzych . 32 latek to konfidenta kolega od kieliszka i nie tylko....... zenada
oburzające, na bani jechali a mogło sie okazać, że trzeba ludzi ratować. straszne.
https://www.youtube.com/watch?v=4q-3PqM1fAYBohater z Radymna.