W lutym w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku obyły się I Targi Ślubne. 32 wystawców prezentujących swoje usługi przyciągnęło ponad 1200 osób przygotowujących się do ślubu.
Tego dnia hol główny i sala klubowa zmieniły się w strefę dla narzeczonych. Ponad 30 firm zaprezentowało swoje oferty. Salony sukien ślubnych i garniturów, fotografowie[paywall], salony jubilerskie, fryzjerskie i kosmetyczne, floryści, cukiernicy, instruktorzy tańca, wodzireje, animatorzy dla dzieci i wielu innych.
Można było podejrzeć najnowsze trendy w dekoracji sal i kościoła, modne i ponadczasowe obrączki, ale też litery świetlne. Smakosze popróbowali słodkości. Zwiedzający mogli liczyć na rabaty od wystawców, konkursy z nagrodami i – co najcenniejsze – moc porad: walc wiedeński czy rumba, dekoracje klasyczne czy awangardowe, suknie białe czy w kolorze?
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z minionych targów. Nawet nie przypuszczaliśmy, że pierwsza edycja będzie cieszyła się aż tak dużym zainteresowaniem. Mogę stwierdzić, że wiele przyszłych par młodych znalazło podczas naszych targów swoich wymarzonych usługodawców. Oficjalnie mogę już powiedzieć, że takie wydarzenie, jak Targi Ślubne, na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Przeworsku – opowiada organizator Bartłomiej Ziomek. Inicjatorem wydarzenia była grupa Targi Przeworsk.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Był Antek ze swoim ? Bartek siedzi.