21-letni kierujący audi zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust, po czym samochód dachował.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gowniarze maja albo i nie prawko i chca pokazac jacy to oni sa super kierowcy.Czesto ofiarami sa przechodnie albo niewinne osoby gina.Jezeli ma ktokolwiek zginac w takiej brawurze to niech to bedzie ten czubek ktory chce sie popisac
Ty kkk nie pierdol ja jestem gowniarzem jeżdżę zgodnie z przepisami a wczoraj w orłach gdzie jest 50 jakiś dziad za mną pokazał
Szybciej trzeba było jechać.. ..
Gowniarze maja albo i nie prawko i chca pokazac jacy to oni sa super kierowcy.Czesto ofiarami sa przechodnie albo niewinne osoby gina.Jezeli ma ktokolwiek zginac w takiej brawurze to niech to bedzie ten czubek ktory chce sie popisac
kkk brak słow