Reklama

Tragiczny wypadek. Zginęła 85-letnia piesza

Kierująca toyotą potrąciła 85-letnią kobietę, która w wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu.

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj, 15 bm., około godz.19 w Strzegocicach.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca toyotą aygo potrąciła znajdującą się na pasie jezdni kobietę. 85-letnia mieszkanka Strzegocic zmarła na miejscu.

54-letnia mieszkanka Sanoka, która kierowała toyotą, była trzeźwa i nie ucierpiała w wypadku. Prokurator Rejonowy z Dębicy zdecydował o zabezpieczeniu ciała do badań. Policjanci pracują nad szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości