Reklama

Trzeci wypadek w ciągu 24 godzin w okolicach Oleszyc. Kierująca nie żyje

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj, 29 bm., ok. godziny 13 na trasie Lubaczów – Oleszyce.

46-letnia kobieta jechała z Oleszyc do Lubaczowa, na zakręcie  drogi, niedaleko torów, straciła panowanie nad osobowym volkswagenem i uderzyła w drzewo. Pogotowie ratunkowe przewiozło poszkodowaną do szpitala, niestety, w wyniku doznanych obrażeń zmarła. Ruch na drodze Oleszyce – Lubaczów był przez kilka godzin wstrzymany.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    JERRY - niezalogowany 2015-01-29 20:18:04

    a jaki powód za  szybka i lud  na  drodze . POMYŚL I ZWOLNIJ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    artur - niezalogowany 2015-01-30 10:35:11

    chyba lód,ciemniaku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama