Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj, 29 bm., ok. godziny 13 na trasie Lubaczów – Oleszyce.
46-letnia kobieta jechała z Oleszyc do Lubaczowa, na zakręcie drogi, niedaleko torów, straciła panowanie nad osobowym volkswagenem i uderzyła w drzewo. Pogotowie ratunkowe przewiozło poszkodowaną do szpitala, niestety, w wyniku doznanych obrażeń zmarła. Ruch na drodze Oleszyce – Lubaczów był przez kilka godzin wstrzymany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a jaki powód za szybka i lud na drodze . POMYŚL I ZWOLNIJ
a jaki powód za szybka i lud na drodze . POMYŚL I ZWOLNIJ
chyba lód,ciemniaku