Do wypadku doszło w dzisiaj, 29 bm., ok. godziny 1.00 w Oleszycach. Kierowca volkswagena miał 2 promile.
Dzisiaj, 29 stycznia, tuż po północy, w Oleszycach miał miejsce wypadek. 36 -latek, kierujący volkswagenem golfem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali zakleszczoną w samochodzie młodą dziewczynę. W wyniku zderzenia 24-letnia pasażerka, mieszkanka gminy Zapałów, doznała złamania ręki. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, porzucając ranną kobietę. Uciekający pieszo mężczyzna po kilkunastu minutach został odnaleziony w centrum Oleszyc przez policjantów z miejscowego komisariatu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ok. 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. 24-latkę przewieziono do szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ja się pytam!!!! co jest ku#wa z Wami??????!!!!!!!!!!!!
Bieda, bezrobocie brak perspektyw prowadzi do alkoholizmu i samobójstw.
Obawiam się że teraz ona chyba już z nim zerwie!!!!
Taki stary dla takiej młodej to chyba kochanek a nie chłopak
Jeśli ktoś zna tę dziewczynę proszę o kontakt annafiolek123@wp.pl Mam do przekazania informacje
w tym ostatnim nie liczylo sie to czy kierowca zyje tylko to ze policjanci znalezli susz... zenada
Miłość lat nie liczy he he he szkoda tylko męża bo fajny chłopak a taka lafirynde poślubił. Ale na wszystkich przychodzi pora.
ja się pytam!!!! co jest ku#wa z Wami??????!!!!!!!!!!!!
Bieda, bezrobocie brak perspektyw prowadzi do alkoholizmu i samobójstw.
Obawiam się że teraz ona chyba już z nim zerwie!!!!