Reklama

Uciekł z miejsca wypadku. Zostawił zakleszczoną w aucie dziewczynę

Do wypadku doszło w dzisiaj, 29 bm., ok. godziny 1.00 w Oleszycach. Kierowca volkswagena miał 2 promile.

Dzisiaj, 29 stycznia, tuż po północy, w Oleszycach miał miejsce wypadek. 36 -latek, kierujący volkswagenem golfem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali zakleszczoną w samochodzie młodą dziewczynę. W wyniku zderzenia 24-letnia pasażerka, mieszkanka gminy Zapałów,  doznała złamania ręki. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, porzucając ranną kobietę. Uciekający pieszo mężczyzna po kilkunastu minutach został odnaleziony w centrum Oleszyc przez policjantów z miejscowego komisariatu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ok. 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.  24-latkę przewieziono do szpitala. 

Do innego poważnego w skutkach zdarzenia drogowego w tym regionie doszło wczoraj, 28 bm.,  około godz. 17, na trasie Zalesie – Oleszyce. Kierowca mazdy podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego wypadł z drogi i zatrzymał się na drzewie. Podczas oględzin pojazdu policjanci znaleźli  susz. Badania stwierdziły obecność substancji psychoaktywnej THC.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    katka - niezalogowany 2015-01-29 13:49:16

    ja się pytam!!!! co jest ku#wa z Wami??????!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    polak - niezalogowany 2015-01-29 14:36:11

    Bieda, bezrobocie brak perspektyw prowadzi do alkoholizmu i samobójstw.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kghm - niezalogowany 2015-01-29 21:06:27

    Obawiam się że teraz ona chyba już z nim zerwie!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama