Reklama

Uczą dzieci, jak się prawidłowo zachowywać podczas przekraczania granicy

03/12/2015 18:18

– Obserwujemy, że coraz więcej placówek oświatowych z naszego regionu widzi potrzebę edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zagadnień związanych z prawidłowym zachowaniem podczas przekraczania granicy i kontroli celnej.

Dlatego w ramach projektu „Mała Akademia Cła i Akcyzy” spotykamy się z dziećmi i młodzieżą nie tylko w szkołach, ale także zapraszamy uczniów bezpośrednio na granicę. Tłumaczymy młodzieży, jak najlepiej przygotować się do podróży za granicę, jakie towary mogą się znaleźć w bagażu podróżnego, a które są z kolei objęte zakazami czy ograniczeniami. Cieszy nas, kiedy niejednokrotnie to właśnie najmłodsi stają się swojego rodzaju „obrońcami przemycanych ginących gatunków zwierząt”, których przykłady mogą zaobserwować w naszych filmach czy grach edukacyjnych.


rachmistrz Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Celnej w Przemyślu
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    egen_612 2015-12-03 19:46:21

    >coraz więcej placówek oświatowych z naszego regionu widzi potrzebę edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zagadnień związanych z prawidłowym zachowaniem podczas przekraczania granicy<Jak widać - nawet pedagodzy już zauważyli, że coraz młodsi Polacy wieją z tego kraju i szukają normalnego życia poza granicami.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    PISda - niezalogowany 2015-12-04 01:30:58

    Wieją???  To delikatnie powiedziane. Spierdaczają i to nawet zawiędli patrioci idioci którzy sami mówią: "...k..wa jak bym wyjechał wtedy 12 lat temu to inaczej bym teraz stał a tak to k..wa w pi.du teraz zaczynam od zera..."

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-12-08 17:49:18

    Do " PISda", , jeśli już- jak widać - uwielbiasz tzw. 'polską łacinę", to może zacytuj  powiedzenie   , które  było bliskie serce    lub raczej strunom głosowym  być może  twoim    zwolennikom   Platformiarskim ,  Po czesku to by brzmiało   chyba tak , " ciurlak , perdel i hozen kameni".

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama