– Obserwujemy, że coraz więcej placówek oświatowych z naszego regionu widzi potrzebę edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zagadnień związanych z prawidłowym zachowaniem podczas przekraczania granicy i kontroli celnej.
Dlatego w ramach projektu „Mała Akademia Cła i Akcyzy” spotykamy się z dziećmi i młodzieżą nie tylko w szkołach, ale także zapraszamy uczniów bezpośrednio na granicę. Tłumaczymy młodzieży, jak najlepiej przygotować się do podróży za granicę, jakie towary mogą się znaleźć w bagażu podróżnego, a które są z kolei objęte zakazami czy ograniczeniami. Cieszy nas, kiedy niejednokrotnie to właśnie najmłodsi stają się swojego rodzaju „obrońcami przemycanych ginących gatunków zwierząt”, których przykłady mogą zaobserwować w naszych filmach czy grach edukacyjnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.>coraz więcej placówek oświatowych z naszego regionu widzi potrzebę edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zagadnień związanych z prawidłowym zachowaniem podczas przekraczania granicy<Jak widać - nawet pedagodzy już zauważyli, że coraz młodsi Polacy wieją z tego kraju i szukają normalnego życia poza granicami.
Wieją??? To delikatnie powiedziane. Spierdaczają i to nawet zawiędli patrioci idioci którzy sami mówią: "...k..wa jak bym wyjechał wtedy 12 lat temu to inaczej bym teraz stał a tak to k..wa w pi.du teraz zaczynam od zera..."
Do " PISda", , jeśli już- jak widać - uwielbiasz tzw. 'polską łacinę", to może zacytuj powiedzenie , które było bliskie serce lub raczej strunom głosowym być może twoim zwolennikom Platformiarskim , Po czesku to by brzmiało chyba tak , " ciurlak , perdel i hozen kameni".
>coraz więcej placówek oświatowych z naszego regionu widzi potrzebę edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zagadnień związanych z prawidłowym zachowaniem podczas przekraczania granicy<Jak widać - nawet pedagodzy już zauważyli, że coraz młodsi Polacy wieją z tego kraju i szukają normalnego życia poza granicami.
Wieją??? To delikatnie powiedziane. Spierdaczają i to nawet zawiędli patrioci idioci którzy sami mówią: "...k..wa jak bym wyjechał wtedy 12 lat temu to inaczej bym teraz stał a tak to k..wa w pi.du teraz zaczynam od zera..."
Do " PISda", , jeśli już- jak widać - uwielbiasz tzw. 'polską łacinę", to może zacytuj powiedzenie , które było bliskie serce lub raczej strunom głosowym być może twoim zwolennikom Platformiarskim , Po czesku to by brzmiało chyba tak , " ciurlak , perdel i hozen kameni".