Reklama

W Nehrybce podziękują za plony. Dożynki Gminne

Drugie już Dożynki Gminne w Przemyślu odbędą się w tym roku 26 sierpnia. Święto plonów zainicjuje uroczysta msza św. w kościele parafialnym w Nehrybce, o godzinie 15. Następnie tradycyjny, barwny korowód dożynkowy ruszy na plac przy zespole szkół, gdzie włodarze oficjalnie rozpoczną imprezę, dzieląc się chlebem i dziękując rolnikom za ich trud. Od 17.30 bogaty program artystyczny, a potem już tańce i wesoła zabawa. Zapraszamy!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama