Drugie już Dożynki Gminne w Przemyślu odbędą się w tym roku 26 sierpnia. Święto plonów zainicjuje uroczysta msza św. w kościele parafialnym w Nehrybce, o godzinie 15. Następnie tradycyjny, barwny korowód dożynkowy ruszy na plac przy zespole szkół, gdzie włodarze oficjalnie rozpoczną imprezę, dzieląc się chlebem i dziękując rolnikom za ich trud. Od 17.30 bogaty program artystyczny, a potem już tańce i wesoła zabawa. Zapraszamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze