Ponad 40 procent małżeństw zawieranych w Przemyślu kończy się rozwodem. Przyczyny to: alkohol, nieporozumienia na tle finansowym, różnice światopoglądowe oraz dłuższa nieobecność. – Głównym tego powodem jest brak komunikacji i dbałości o związek – wskazują psycholodzy.
Według raportu Głównego Urzędu Statystycznego za lata 1999 – 2013, liczba rozwodów systematycznie rośnie. Najwięcej par rozstaje się na zachodzie i północy Polski. Enklawą jest wschód i południe: Lubelszczyzna, Świętokrzyskie, Podkarpacie oraz południe i wschód Małopolski. Gdy na zachodzie rozwodzi się od 27 do 59 procent par, u nas na ogół nie przekracza 20 procent. Wyjątkiem jest Przemyśl, gdzie liczba rozwodów waha się w granicach 37,9 – 48,2 proc. W 2013 r. w mieście ślub wzięło 269 par. W tym samym czasie rozwiodło się 117[paywall] (43,49 proc.). Dużo lepiej sytuacja wygląda w pow. przemyskim, gdzie ślub wzięło 403 pary, a rozeszło się 61 (15,13 proc.). W pow. jarosławskim zawarto 610 małżeństw, a 129 się rozpadło (21,14 proc.). W pow. lubaczowskim zanotowano 296 ślubów i 55 rozwodów (18,58 proc.), a w przeworskim odpowiednio 421 i 86 (20,42 proc.).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.bo nigdy Ukrainiec nie będzie zgodny z Polakiem
Zgadza się, alkohol to raz, ale jest jeszcze jedna gorsza oraz bardziej znacząca przyczyna takiego stanu rzeczy, a mianowicie regularne spożywanie i zatruwanie ciała, umysłu i ducha szczątkami bestialsko pomrdowanych zwierząt z zasyfiałych, obskurnych rzeźni czyli siedlisk najrozmaitszych plag nękających całą ludzkośc !!! YOUTUBE.COM - GAGA - ALKOHOL I MIĘSO YOUTUBE.COM - ZIEMIANIE (NAPISY PL)
Mięso - Sai Baba mówi do Zachodu - lordaster.republika.pl Radziłbym powyższy tekst, dla dobra sprawy, przeczytać dokładnie i uważnie nawet kilka razy, bo właśnie tu tkwi prawdziwe sedno całego zagadnienia !!!
Obecnie mamy politykę antyrodzinną. lepiej się rozstać wziąć rozwód , wnieść o alimenty, założyć nową rodzinę . Kobieta będzie w takiej samej sytuacji , jak wcześniej plus alimenty.Dobrym rozwiązaniem jest mieć kilka dzieci z różnymi mężczyznami. Wówczas alimenty się kumulują i można nawet sobie pracę odpuścić . A w wolnych chwilach bawić się na Darling.pl lub Sympatia.pl , ewentualnie co dla bardziej odważnych roksa.pl.
Bida z nedza przez Przemysl pedza.To jak tu zyc?
'' Bieda ludzkości będzie trwała tak długo, jak długo jęk zwierząt będzie słyszalny w niebie'' - JOHANN KOSSNER
Wszystko przez biedę i beznadzieję tego regionu. Jak żyć, skoro trzeba wyjeżdżać daleko aby na chleb zarobić? Stare lata też nie przedstawiają się ciekawie - wielu nie dostanie emerytur bo na jakiej podstawie - śmieciówek czy zatrudniania na czarno? Najlepiej zabrać rodzinę i wyjechać poza granice kraju, u nas niewiele jest miejsc, gdzie godnie się żyje. Ja od dwóch lat szukam pracy, coraz intensywniej myślę o spakowaniu walizki i wyjeździe jak najdalej i jak najdłużej, a jak Bóg da na zawsze. To państwo olewa obywateli, zero szans na skromne życie a co dopiero na godnym poziomie.
Brak pracy to głowna przyczyna i dalej nikt z tym nic nie robi
Ten co pisze o efekcie cieplarnianym to jakis wesołek pewnie siedzi u mamusi na garnuszku i ma wszystko w dupie a tak naprawde w Przemyslu jest tragedia z praca ile juz ludzi popełniło
skoro tyle samotnych i nie dopieszczonych kobiet to pakuje walizę i jadę na wyzerke
A ile rozwodów jest z powodu gotującego się miodu w dupie żony? Mąż zapier...la w dzień, a wieczorem zostaje z dziećmi w domu, bo wyzwolona żona idzie z koleżankami z tej samej paczki, na tzw. piwo do miasta. Oczywiście koleżanki "kryją" gdy któraś zrywa się z towarzystwa z tzw. kolegą męża. To jest dopiero plaga!!!!
bo nigdy Ukrainiec nie będzie zgodny z Polakiem
Zgadza się, alkohol to raz, ale jest jeszcze jedna gorsza oraz bardziej znacząca przyczyna takiego stanu rzeczy, a mianowicie regularne spożywanie i zatruwanie ciała, umysłu i ducha szczątkami bestialsko pomrdowanych zwierząt z zasyfiałych, obskurnych rzeźni czyli siedlisk najrozmaitszych plag nękających całą ludzkośc !!! YOUTUBE.COM - GAGA - ALKOHOL I MIĘSO YOUTUBE.COM - ZIEMIANIE (NAPISY PL)
Mięso - Sai Baba mówi do Zachodu - lordaster.republika.pl Radziłbym powyższy tekst, dla dobra sprawy, przeczytać dokładnie i uważnie nawet kilka razy, bo właśnie tu tkwi prawdziwe sedno całego zagadnienia !!!