Niby błahostka, ale świadcząca o niewielkim zainteresowaniu służb odpowiedzialnych za porządek w mieście. Przez dwa lata na jednym z głównych miejskich traktów – moście im. Orląt Przemyskich – leżą sobie dwa krawężniki.
– Mam niedaleko pub. I powiem szczerze, że jeszcze czegoś takiego nie widziałem. To wstyd. Jakieś dwa lata temu, a może nieco wcześniej, przyszli tutaj fachowcy, odwalili dwa potężne elementy krawężnika, bo pod nimi były jakieś instalacje, które naprawiali – tłumaczy właściciel loalu. – Naprawili, zebrali narzędzia i sobie poszli. Dwumetrowe krawężniki pozostawili. Przez dwie zimy przykrywał je śnieg. Obrosły już mchem i chwastami. Przecież nie trzeba wielkich nakładów finansowych, aby to naprawić. W zasadzie nic nie trzeba oprócz dobrych chęci. Nie rozumiem tego. Przechodzi tędy tysiące ludzi, przechodzą obok nich władze miasta, przechodzą radni. Nikt nie zwrócił na to do tej pory uwagi? – dodał.
W Zarządzie Dróg Miejskich w Przemyślu usłyszeliśmy, że... nie otrzymali w tej sprawie żadnych sygnałów. Ale obiecali, że sprawdzą na miejscu i naprawią.
Przysłowie mówi, że lepiej późno niż wcale. Być może jest słuszne, ale dlaczego o tak oczywistą rzecz należy „wykłócać się” przez dwa lata za pomocą mediów? Na to pytanie niech odpowiedzą sobie rządzący miastem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A których radnych mamy w tym okręgu ???
Na Ofiar Katynia, droga do tartaku jest wyłamany znak STOP, a przy wyjeżdzie z Agencji Celnych wyłamane prawie wszystkie pachołki - ograniczniki skrętu, jeszcze chwila i chodniki będą połamane i do remontu, ale kogo to obchodzi ?
jak przystalo na wyrachowanych pasozytow czekaja tylko co im wpadnie do koryta! reszta to sciema i zart...ROZGONIC i zlikwidowac nieproduktywne "cos"
Czyżby, zgodnie z moją sugestią, panowie redaktorzy ruszyli się trochę i znależli problemy drogowo - chodnikowe nie tylko w Żurawicy? Jestem zbudowana nową linią gazety. Polecam obszar całego dawnego woj. przemyskiego. Bo z regionu (dalszego niż sięgają podmiejskie autobusy) to piszecie tylko o wypadkach drogowych.
Tylko 2 lata? przecież to musi mocy urzędowej nabrać. W Przemyślu to jest normalne Mój mąż proszę pana to jest z Zawodu Dyrektorem (ZDM), może być jeszcze z Zawodu Radnym albo Prezydentem. Autostrada została oddana w 2012r. Choma tak się zachwycał, obiecywał że przyciągnie inwestorów do strefy i co? a niech mi ktoś pokaże choć 1 znak kierunkowy jak dojechać do tej autobany! 16 lat psu w dupe!!!!
tylko kasę biorą i mają to gdzieś czepcie się roboty
Troskliwe i pełne empatii podejście PISoBOLSZEWII do suwerena he he.
No, przepraszam... ale Pan Prezydent ma swoje służby porządkowe, swoją Straż Miejską itd. Jakoś efektów nie widać?!
Takie jest gospodarowanie naszego prezydenta CHOMY. Nic nie robił. Jemu nie przeszkadza nic. Ludzie mogą chodzić po ciemku. Dlaczego tak późno zapalane są lampy uliczne. Po co się świecą o 4 nad ranem gdy wieczorem ciemno na ulicach.
A których radnych mamy w tym okręgu ???
Wiadomość dnia
Na Ofiar Katynia, droga do tartaku jest wyłamany znak STOP, a przy wyjeżdzie z Agencji Celnych wyłamane prawie wszystkie pachołki - ograniczniki skrętu, jeszcze chwila i chodniki będą połamane i do remontu, ale kogo to obchodzi ?