Reklama

Widzą to władze, widzą to radni. Nikt nie reaguje

Niby błahostka, ale świadcząca o niewielkim zainteresowaniu służb odpowiedzialnych za porządek w mieście. Przez dwa lata na jednym z głównych miejskich traktów – moście im. Orląt Przemyskich – leżą sobie dwa krawężniki.

– Mam niedaleko pub. I powiem szczerze, że jeszcze czegoś takiego nie widziałem. To wstyd. Jakieś dwa lata temu, a może nieco wcześniej, przyszli tutaj fachowcy, odwalili dwa potężne elementy krawężnika, bo pod nimi były jakieś instalacje, które naprawiali – tłumaczy właściciel loalu. – Naprawili, zebrali narzędzia i sobie poszli. Dwumetrowe krawężniki pozostawili. Przez dwie zimy przykrywał je śnieg. Obrosły już mchem i chwastami. Przecież nie trzeba wielkich nakładów finansowych, aby to naprawić. W zasadzie nic nie trzeba oprócz dobrych chęci. Nie rozumiem tego. Przechodzi tędy tysiące ludzi, przechodzą obok nich władze miasta, przechodzą radni. Nikt nie zwrócił na to do tej pory uwagi? – dodał.

W Zarządzie Dróg Miejskich w Przemyślu usłyszeliśmy, że... nie otrzymali w tej sprawie żadnych sygnałów. Ale obiecali, że sprawdzą na miejscu i naprawią.

Przysłowie mówi, że lepiej późno niż wcale. Być może jest słuszne, ale dlaczego o tak oczywistą rzecz należy „wykłócać się” przez dwa lata za pomocą mediów? Na to pytanie niech odpowiedzą sobie rządzący miastem.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Xxx????? - niezalogowany 2018-09-15 19:16:15

    A których radnych mamy w tym okręgu ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wyborca - niezalogowany 2018-09-15 20:03:40

    Wiadomość dnia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mieszkaniec tej ulicy - niezalogowany 2018-09-15 20:39:00

    Na Ofiar Katynia, droga do tartaku jest wyłamany znak STOP, a przy wyjeżdzie z Agencji Celnych wyłamane prawie wszystkie pachołki - ograniczniki skrętu, jeszcze chwila i chodniki będą połamane i do remontu, ale kogo to obchodzi ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama