Po naszej interwencji pan Władysław z Przeworska i dwójka jego sąsiadów już nie martwią się o to, że woda po byle deszczu zaleje ich posesje. Wojewódzki Zarząd Dróg stanął na wysokości zadania. Podjazdy zostały podniesione, woda nie tworzy kałuż, jest bezpieczniej dla pieszych.
O kłopotach 88-letniego pana Władysława i jego sąsiadów pisaliśmy w ostatnim numerze czerwca.[paywall] Zasygnalizował nam wówczas, że po deszczach woda zbiera się na jego podjeździe, wdziera się na posesję, niekiedy zalewa piwnicę. Problem dotyczył jeszcze dwóch domostw, a z pozoru błaha sprawa wcale taką nie była, bo żeby minąć kałuże, piesi musieli wchodzić na pas jezdni ruchliwej przecież Gorliczyńskiej. Ewa Sudoł-Sikora rzecznik prasowy Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich deklarowała wówczas „do połowy lipca, zostaną podniesione kolejne dwa podjazdy na Gorliczyńskiej”. Jak się okazało słowa dotrzymano i problem zalewanych podjazdów został rozwiązany.
– Ekipa przyjechała kilka dni po publikacji – informuje pan Władysław. – Żeby zapewnić odpływ, trzeba było wykonać drobną przeróbkę jezdni, która trochę utrudnia wjazd na posesję, ale innego wyjścia nie było – wyjaśnia. - Podjazdy podniesiono nie tylko u mnie ale i u sąsiadów. Woda już nas nie zalewa. Jesteśmy zadowoleni – podsumowuje mieszkaniec Przeworska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Great, thank you for sharing this useful post. I will regularly follow your bloghttp://slitherio-o.com
Great, thank you for sharing this useful post. I will regularly follow your bloghttp://slitherio-o.com