Reklama

Woda na Gorliczyńskiej już niestraszna!

17/07/2018 15:42

Po naszej interwencji pan Władysław z Przeworska i dwójka jego sąsiadów już nie martwią się o to, że woda po byle deszczu zaleje ich posesje. Wojewódzki Zarząd Dróg stanął na wysokości zadania. Podjazdy zostały podniesione, woda nie tworzy kałuż, jest bezpieczniej dla pieszych.

O kłopotach 88-letniego pana Władysława i jego sąsiadów pisaliśmy w ostatnim numerze czerwca.[paywall] Zasygnalizował nam wówczas, że po deszczach woda zbiera się na jego podjeździe, wdziera się na posesję, niekiedy zalewa piwnicę. Problem dotyczył jeszcze dwóch domostw, a z pozoru błaha sprawa wcale taką nie była, bo żeby minąć kałuże, piesi musieli wchodzić na pas jezdni ruchliwej przecież Gorliczyńskiej. Ewa Sudoł-Sikora rzecznik prasowy Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich deklarowała wówczas „do połowy lipca, zostaną podniesione kolejne dwa podjazdy na Gorliczyńskiej”. Jak się okazało słowa dotrzymano i problem zalewanych podjazdów został rozwiązany.

 

Reklama

– Ekipa przyjechała kilka dni po publikacji – informuje pan Władysław. – Żeby zapewnić odpływ, trzeba było wykonać drobną przeróbkę jezdni, która trochę utrudnia wjazd na posesję, ale innego wyjścia nie było – wyjaśnia. - Podjazdy podniesiono nie tylko u mnie ale i u sąsiadów. Woda już nas nie zalewa. Jesteśmy zadowoleni – podsumowuje mieszkaniec Przeworska.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    slither io - niezalogowany 2018-07-18 10:15:34

    Great, thank you for sharing this useful post. I will regularly follow your bloghttp://slitherio-o.com

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama