Reklama

Wójt Ryznar: Chcą mnie zniszczyć

13/11/2016 19:27

Na konferencji zwołanej w poniedziałek, 7 listopada, wójt Wiązownicy Marian Ryznar powtórnie odniósł się do zarzucanego mu rzekomego pobicia mieszkańca gminy, do którego miało dojść 31 października na polach w Łapajówce.

– Liczę, że stosowne organy wyjaśnią sprawę dokładnie, chcę jednak oświadczyć, że fakty wykazane przez skarżącego nie miały miejsca w zakresie pobicia czy uszkodzenia mienia – mówił. M. Ryznar szczegółowo opisał zdarzenia, jakie wtedy zaszły oraz wyjaśnił ich okoliczności. Potwierdził wcześniejsze wyjaśnienia. – To kolejny element prowokacji ze strony ludzi kierowanych przez osobę, która ma pewne możliwości. Mianujący się opozycją chcą mnie psychicznie, fizycznie i pod względem prawnym zniszczyć – podsumował wójt.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Xyz - niezalogowany 2016-11-13 22:33:43

    Golba daj już spokój!!! Pamiętaj że rządy Pis się skończą!!! I role mogą się szybko odwrócić!!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Komentujesz jako: - niezalogowany 2016-11-13 23:18:01

    Zmieni się wójt zmieni się wszystko, pora na zmiany ileż kurwa można wytrzymać? nie mówiąc o Zapałowie a szczególnie chodzi mi o świetlice a dokładniej kto ją pilnujee.. i kto Wójtowi w dupe w łaziKurwa czas na zmiany i tyle jak nie to rozpierdolimy wszystko w pizdu ..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    WB - niezalogowany 2016-11-14 22:51:31

    Strasznie się wójt tłumaczy na tej "konferencji".A wiadomo, kto najbardziej się tłumaczy :)Sprawę i tak rozstrzygnie sąd a nie Pan Ryznar.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama