Reklama

Wszędzie kup(a)y wstydu

06/04/2018 07:54

Dająca się we znaki zima ostatecznie przegrywa starcie z coraz śmielej wkradającą się wiosną, wytęsknioną, wyczekiwaną. Pojawiły się nawet jej pierwsze oznaki: przebiśniegi, krokusy, bazie na gałązkach, ptaki szykujące się do godów. Oprócz wymienionych daje się zaobserwować również inne, niestety znacznie mniej romantyczne „zwiastuny” tej jednej z najpiękniejszych pór roku.

Wraz ze zniknięciem ostatnich łach śniegu na trawnikach i chodnikach „zakwitły” psie kupy. Bo wbrew płonnym nadziejom niektórych właścicieli czworonogów pozostałości po ich pupilach nie stopniały razem z białym puchem. I chociaż problem nie jest nowy i powtarzalny niczym cykle w przyrodzie, wydaje się, że naukowcom łatwiej przyjdzie odkryć lek na nieuleczalne wciąż choroby, niż zmienić mentalność posiadaczy naszych braci mniejszych. Ci najwidoczniej całkowicie zeszli na psy, bo nie ruszają ich ani prośby, ani groźby, apele, ani zwyczajna ludzka przyzwoitość czy kultura.

„Jeśli spotkam kogoś kto nie sprząta po swoim psie na środku chodnika, przy klatce, w parku to ostrzegam BĘDĘ RZUCAŁ G......!” – napisał mój znajomy. „Jestem świeżym właścicielem psa, i teraz jeszcze bardziej mnie to dziwi, jak można nie ogarnąć kupska? Przecież na spacerze pies po tym chodzi, później skacze po tobie, kręci się po mieszkaniu! Żal mi psów, które musza żyć z takimi matołami” – dodał wyraźnie oburzony.

Reklama

Krótko mówiąc niezależnie od okresu w kalendarzu niemal wszędzie, gdzie tylko spojrzymy, widać ... kupę, a raczej kupy wstydu! Psia kość!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2018-04-06 20:07:14

    YOUTUBE.COM - PANI BARBARA - AKCJA KUPA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Redzka Kupa Wstydu - niezalogowany 2018-04-06 21:54:19

    Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu popiera rzucanie g...; PP

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    erty - niezalogowany 2018-04-10 17:09:43

    I co nie można  z tym porządku zrobić . A mandat 500zł dopier.....A podatek od szczekającego sracz....a 500zł na rok i problem zniknie . Miasto jest dla ludzie nie dla zwierząt . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama