I-ligowi piłkarze ręczni rozegrali 22. kolejkę mistrzowskich spotkań.
Po dwutygodniowej, świątecznej przerwie piłkarze ręczni wrócili na parkiety. 22. kolejka spotkań w wykonaniu dwóch zespołów z naszego regionu zakończyła się zgodnie z przewidywaniami. SPR Orzeł Przeworsk – po przeciętnym meczu – bardzo pewnie pokonał u siebie UKS SMS Wybicki Kielce, zaś SRS NIKO Przemyśl nie miał kompletnie nic do powiedzenia w Piekarach Śląskich z Olimpią, zaliczając kolejne solidne lanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze