Reklama

Wtargnęli do domu, grozili 21-latkowi śmiercią. Poranili go nożem

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wtargnęli do domu 21-letniego mieszkańca Zagórza. Grozili mu nożem i przedmiotem przypominającym broń palną.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, po godz. 5, na terenie Zagórza. Policjanci ustalili, że do domu 21-latka wtargnęło dwóch mężczyzn. Przy użyciu noża oraz przedmiotu przypominającego broń palną grozili młodemu mężczyźnie śmiercią. Jeden z napastników zranił pokrzywdzonego nożem w rękę i twarz.  

Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia, ale wyniku podjętych działań policjantom udało się ich zatrzymać. Byli to 25- i 26-latek, obaj nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że mieli po ponad 1,2 promila alkoholu. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gary - niezalogowany 2015-02-16 18:17:19

    ludzie to dzikie bestie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pimp - niezalogowany 2015-02-17 14:03:01

    Najebane cwaniaki, ja wbilbym im widly swieze z gnoju w mozgi :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama