Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wtargnęli do domu 21-letniego mieszkańca Zagórza. Grozili mu nożem i przedmiotem przypominającym broń palną.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, po godz. 5, na terenie Zagórza. Policjanci ustalili, że do domu 21-latka wtargnęło dwóch mężczyzn. Przy użyciu noża oraz przedmiotu przypominającego broń palną grozili młodemu mężczyźnie śmiercią. Jeden z napastników zranił pokrzywdzonego nożem w rękę i twarz.
Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia, ale wyniku podjętych działań policjantom udało się ich zatrzymać. Byli to 25- i 26-latek, obaj nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że mieli po ponad 1,2 promila alkoholu. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najebane cwaniaki, ja wbilbym im widly swieze z gnoju w mozgi :D
ludzie to dzikie bestie
Najebane cwaniaki, ja wbilbym im widly swieze z gnoju w mozgi :D