25-latek, kierując oplem astrą, podczas skręcania w lewo, wymusił pierwszeństwo i doprowadził do czołowego zderzenia z volkswagenem passatem. Kierowca drugiego z pojazdów z obrażeniami trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godz. 17.30. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący oplem astrą 25-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, jechał drogą powiatową w kierunku Folusza. W Cieklinie na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Dobrynia, skręcił w lewo, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka passatem. Kierujący volkswagenem 21-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze