Reklama

Z pomocą dla chorego Frania. Tym razem w Birczy. Pomóżmy!

Hala sportowo-widowiskowa w Birczy będzie areną kolejnej imprezy charytatywnej na rzecz chorego Frania. Cały dochód przeznaczony będzie na niezwykle kosztowne leczenie chłopczyka. Czterogodzinna akcja odbędzie się już jutro, 11 grudnia br. Zapraszamy! Początek o g. 14.

Patronat nad tym szlachetnym przedsięwzięciem objął wójt gminy Bircza Grzegorz Gągola. Impreza odbędzie w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Orłach. Wśród wielu atrakcji są m.in.: dmuchańce i zjeżdżalnie przygotowane przez szefa Parku Rozgrywki Fun Park w Przemyślu Janusza Szmidta, szereg animacji i zabaw dla najmłodszych i tych nieco starszych, fotobudka czy kiermasz ciast i pluszaków.

 

Wstęp – 20 zł od dziecka.

 

Naprawdę warto odwiedzić halę sportowo-widowiskową w Birczy. Można bowiem połączyć przyjemne z pożytecznym.

Reklama


Zapraszamy!


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama