Hala sportowo-widowiskowa w Birczy będzie areną kolejnej imprezy charytatywnej na rzecz chorego Frania. Cały dochód przeznaczony będzie na niezwykle kosztowne leczenie chłopczyka. Czterogodzinna akcja odbędzie się już jutro, 11 grudnia br. Zapraszamy! Początek o g. 14.
Patronat nad tym szlachetnym przedsięwzięciem objął wójt gminy Bircza Grzegorz Gągola. Impreza odbędzie w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Orłach. Wśród wielu atrakcji są m.in.: dmuchańce i zjeżdżalnie przygotowane przez szefa Parku Rozgrywki Fun Park w Przemyślu Janusza Szmidta, szereg animacji i zabaw dla najmłodszych i tych nieco starszych, fotobudka czy kiermasz ciast i pluszaków.
Wstęp – 20 zł od dziecka.
Naprawdę warto odwiedzić halę sportowo-widowiskową w Birczy. Można bowiem połączyć przyjemne z pożytecznym.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze