Reklama

Zastępca komendanta powiatowego policji pożegnał się z pełnioną funkcją


W Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku miała wczoraj, 7 maja, miejsce uroczystość pożegnania I zastępcy komendanta powiatowego KPP w Przeworsku nadkom. Tomasza Koby.


Ustępującemu zastępcy komendanta życzono dalszych sukcesów w nowym miejscu pełnienia służby i dziękowano za wspólną służbę, podczas której zawsze wykazywał się zaangażowanie i profesjonalizmem. Szczególne podziękowania złożył swojemu dotychczasowemu zastępcy komendant powiatowy KPP w Przeworsku  insp. dr Bartłomiej Kowalski, podkreślając doświadczenie podwładnego, jego odpowiedzialne podejście do obowiązków i skuteczność w nadzorowaniu jednostki.

Podkomisarz Tomasz Koba pełni służbę w strukturach Policji od 2007 roku. Zaczynał w oddziałach prewencji w KWP w Rzeszowie. Z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku związany był od 2008 roku. Funkcję zastępcy komendanta jednostki pełnił od 2016 roku.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama