Do wypadku doszło 19 lutego wieczorem w Pikulicach.
Wczoraj, 19 lutego, tuż po godz. 19 doszło do poważnego wypadku w Pikulicach.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że najprawdopodobniej kierowca fiata seicento nie zachował ostrożności i na łuku drogi wjechał na przeciwny pas jezdni. Kierowca nie mógł zapanować nad autem, w wyniku czego zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka osobowym audi.
W wypadku ucierpieli obydwaj kierowcy, pasażerowie seicento odnieśli poważne obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Przebywają na leczeniu.
Badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazały, że 30-letni kierowca audi, mieszkaniec powiatu przemyskiego, miał ponad 2 promile. Okazało się też, że nie posiada prawa jazdy. Uprawnienia zostały mu odebrane 16 stycznia br. właśnie za jazdę na podwójnym gazie. 21-letni kierowca fiata był trzeźwy.
Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zabrać Ch*ją prawo jazdy za prowadzenie pod wpływem...
I kto tu jedzie ostroznie absu....
kierowca audi 30lat? a nie 20?
Kto to jechał fiatem ? ;C