Reklama

Zderzenie czołowe fiata i audi. Cztery osoby ranne. Kierowca audi miał 2 promile

Do wypadku doszło 19 lutego wieczorem w Pikulicach.

Wczoraj, 19 lutego, tuż po godz. 19 doszło do poważnego wypadku w Pikulicach.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że najprawdopodobniej kierowca fiata seicento nie zachował ostrożności i na łuku drogi wjechał na przeciwny pas jezdni. Kierowca nie mógł zapanować nad autem, w wyniku czego zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka osobowym audi.

W wypadku ucierpieli obydwaj kierowcy, pasażerowie seicento odnieśli poważne obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Przebywają na leczeniu.

Reklama

Badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazały, że 30-letni kierowca audi, mieszkaniec powiatu przemyskiego, miał ponad 2 promile. Okazało się też, że  nie posiada prawa jazdy. Uprawnienia zostały mu odebrane 16 stycznia br. właśnie za jazdę na podwójnym gazie.  21-letni kierowca fiata był trzeźwy.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2015-02-20 11:12:28

    I kto tu jedzie ostroznie absu....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    que - niezalogowany 2015-02-20 15:00:30

    kierowca audi 30lat? a nie 20?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    x - niezalogowany 2015-02-20 15:34:22

    Kto to jechał fiatem ? ;C

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama