Do zdarzenia doszło 14 bm., po godz. 17 w Przemyślu.
Ze wstępnych ustaleń przemyskiej policji wynika, że 67-letnia kierująca fiatem seicento podczas wyjeżdżania z ul. Racławickiej nie ustąpiła pierwszeństwa bmw.
Jadący bmw 28-letni mieszkaniec pow. przemyskiego wjechał na chodnik, a następnie w żywopłot.
Kierującą ukarano mandatem, a obojgu kierujących zatrzymano dowody rejestracyjne przez wzgląd na uszkodzenia pojazdów.
Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze