Do wypadku doszło wczoraj, 16 lutego, w Gorzycach w powiecie przeworskim na drodze krajowej nr 77.
Funkcjonariusze KPP Przeworsk ustalili, że kierująca daewoo matizem 25-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu samochodem ciężarowym, co skończyło się wypadkiem.
Po zderzeniu ciężarówka wjechała do przydrożnego rowu, gdzie przewróciła się na bok, a z jej naczepy na drogę wysypała się kukurydza. Kierująca daewoo młoda kobieta została ranna, z urazem głowy trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Oboje kierujący byli trzeźwi.
Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały kilka godzin, dopiero po godz. 15 przywrócono płynność w ruchu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze