Reklama

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką

Do wypadku doszło wczoraj, 16 lutego, w Gorzycach w powiecie przeworskim na drodze krajowej nr 77.

Funkcjonariusze KPP Przeworsk ustalili, że  kierująca daewoo matizem 25-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu samochodem ciężarowym, co skończyło się wypadkiem.

Po zderzeniu ciężarówka wjechała do przydrożnego rowu, gdzie przewróciła się na bok, a z jej naczepy na drogę wysypała się kukurydza.  Kierująca daewoo młoda kobieta została ranna, z urazem głowy trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały kilka godzin, dopiero po godz. 15 przywrócono płynność w ruchu.

Reklama


fot.KPP Przeworsk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama