Reklama

Złoty Krzyż Zasługi dla przemyślanina

Pod koniec czerwca w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, nadanych przez prezydenta RP, tym mieszkańcom regionu, którzy wyróżnili się wybitnymi zasługami w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania kultury polskiej, tradycji ludowych oraz działalności społecznej i charytatywnej na rzecz lokalnej społeczności.

– Przyznane odznaczenie pragnę zadedykować wszystkim członkom stowarzyszenia diabetyków, bez których nie moglibyśmy się wykazać osiągnięciami na ich rzecz i sięgnąć po wspólny sukces – podkreślił uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi J. Zrajko. – Odznaczenie to przyjmuję jako należne całemu zespołowi ludzi, z którymi przypadł mi zaszczyt pracować na rzecz ludzi chorych na cukrzycę. Swojej pracy nie ograniczali tylko do osób z miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego, lecz działali też dla diabetyków z całej Polski, organizując dla nich różną działalność w kraju i za granicą – dodał, dziękując jednocześnie byłym i obecnym członkom władz przemyskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Przyjmując zacne wyróżnienie, J. Zrajko złożył także hołd swojemu byłemu zastępcy, śp. Leszkowi Jaremu, który niestety nie doczekał uroczystości.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Snowid - niezalogowany 2018-07-15 14:27:48

    Gratuluję Mieciu, brawo Ty!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ogi - niezalogowany 2018-07-15 14:38:59

    Stary kanciarz i ucho.Kpina

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    999 - niezalogowany 2018-07-15 15:47:47

    Strzelal z ucha?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama