Ulicami: Franciszkańską i Kazimierzowską na Rynek przeszedł "Żonkilowy marsz". Był on elementem czwartej edycji "Pól Nadziei".
Na ulicach miasta i przy kościołach trwa zbiórka do puszek na rzecz stworzenia Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego „Betania” im. św. Łazarza. Wolontariusze rozdają żółte żonkile.
Organizatorem akcji jest stowarzyszenie katolickie Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.instafollowers https://www.instafollowers.co/followers/
instafollowers https://www.instafollowers.co/followers/