Reklama

Zryw i Roztocze jadą dalej

09/02/2017 15:30

Zryw Młodów i Roztocze Narol to zwycięzcy Mistrzostw Powiatu Lubaczowskiego w Piłce Halowej +35. Oni będą reprezentować powiat w mistrzostwach Podkarpacia, które odbędą się 25 lutego w Przeworsku.

Zawody odbyły się w sobotę, 4 lutego, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Oleszycach. Do zmagań o tytuł najlepszej drużyny w powiecie lubaczowskim przystąpiło 5 drużyn. Pierwsze miejsce zajął Zryw Młodów, drugie[paywall] Roztocze Narol. Te dwa zespoły będą reprezentować powiat w mistrzostwach Podkarpacia, które odbędą się 25 lutego w Przeworsku. Kolejne miejsca zajęły: Huragan Basznia Dolna, Unia Łukawiec i Czarni Oleszyce.

Najlepszym strzelcem został zawodnik z Narola Waldemar Gmiterek, a bramkarzem Robert Mazgaj z Młodowa. Puchary i statuetki ufundowało Starostwo Powiatowe w Lubaczowie oraz firma MAAWsport Wojciecha Kiszki. Organizacją zajęli się: Paweł Bielec i Krzysztof Młodowiec.

Reklama

Wyniki:

Czarni Oleszyce – Roztocze Narol 3:7; Huragan Basznia – Zryw Młodów 0:0; Czarni Oleszyce – Unia Łukawiec 2:2; Roztocze Narol – Zryw Młodów 1:2; Huragan Basznia – Unia Łukawiec 2:0; Czarni Oleszyce – Zryw Młodów 0:3; Huragan Basznia – Roztocze Narol 3:3; Zryw Młodów – Unia Łukawiec 1:1; Czarni Oleszyce – Huragan Basznia 2:2; Roztocze Narol – Unia Łukawiec 3:1.


fot.archiwum organizatora
Zwycięska drużyna – Zryw Młodów.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama