Zryw Młodów i Roztocze Narol to zwycięzcy Mistrzostw Powiatu Lubaczowskiego w Piłce Halowej +35. Oni będą reprezentować powiat w mistrzostwach Podkarpacia, które odbędą się 25 lutego w Przeworsku.
Zawody odbyły się w sobotę, 4 lutego, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Oleszycach. Do zmagań o tytuł najlepszej drużyny w powiecie lubaczowskim przystąpiło 5 drużyn. Pierwsze miejsce zajął Zryw Młodów, drugie[paywall] Roztocze Narol. Te dwa zespoły będą reprezentować powiat w mistrzostwach Podkarpacia, które odbędą się 25 lutego w Przeworsku. Kolejne miejsca zajęły: Huragan Basznia Dolna, Unia Łukawiec i Czarni Oleszyce.
Najlepszym strzelcem został zawodnik z Narola Waldemar Gmiterek, a bramkarzem Robert Mazgaj z Młodowa. Puchary i statuetki ufundowało Starostwo Powiatowe w Lubaczowie oraz firma MAAWsport Wojciecha Kiszki. Organizacją zajęli się: Paweł Bielec i Krzysztof Młodowiec.

fot.archiwum organizatora
Zwycięska drużyna – Zryw Młodów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze