21 lutego świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji przemyślanie mogli bezpłatnie skorzystać w pomocy przewodnika i odkryć miejskie podziemia.
Przewodnicy przemyskiego z Koła Przewodników Turystycznych PTTK od godziny 14 do 19 bezpłatnie oprowadzali chętnych po podziemiach sakralnych pod przemyską archikatedrą, mieszczańskich (ciąg piwnic i kolektor), usytuowanych pod przemyskim Rynkiem i budynkiem urzędu miasta, oraz ochronnych – pomieszczeniach dawnego schronu przy Borelowskiego 12 (budynek SP 14).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze