Reklama

Zwiedzali przemyskie podziemia

21 lutego świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji przemyślanie mogli bezpłatnie skorzystać w pomocy przewodnika i odkryć miejskie podziemia.

Przewodnicy przemyskiego z Koła Przewodników Turystycznych PTTK od godziny 14 do 19 bezpłatnie oprowadzali chętnych po podziemiach sakralnych pod przemyską archikatedrą, mieszczańskich (ciąg piwnic i kolektor), usytuowanych pod przemyskim Rynkiem i budynkiem urzędu miasta, oraz ochronnych – pomieszczeniach dawnego schronu przy Borelowskiego 12 (budynek SP 14). 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama