W wyniku doznanych obrażeń dziecko przetransportowano do szpitala w Przemyślu.
Do wypadku doszło wczoraj (7 bm) około godziny 14. W chwili zdarzenia na przejściu dla pieszych znajdowała się również 37-letnia kobieta, mieszkanka Jarosławia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 51 – letni kierowca samochodu dacia duster potrącił obydwie jarosławianki podczas skręcania z ulicy Grunwaldzkiej w drogę dojazdową do posesji.
– W wyniku potrącenia dziecko doznało obrażeń i trafiło do szpitala w Przemyślu, gdzie pozostało na leczeniu. Policjanci ustalili, że kierujący dacią mieszkaniec gminy Radymno i 37-letnia piesza, byli trzeźwi – informuje KPP Jarosław.
Policja ustala szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mojego syna też potracila baba na przejściu i co? Bez problemu oddali jej prawo jazdy... Takie nasze polskie posrane prawo!
Mojego syna też potracila baba na przejściu i co? Bez problemu oddali jej prawo jazdy... Takie nasze polskie posrane prawo!