Reklama

Bez niespodzianek. Texom Sokół i KS Wiązownica w finale

Dzisiaj (28 września br.) odbyły się półfinałowe mecze w ramach Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu. Niespodzianek nie było, w finale zagrają dwaj nasi przedstawiciele w III lidze, czyli Texom Sokół Sieniawa i KS Wiązownica.

W Jarosławiu wicelider IV-ligowej tabeli JKS zmierzył się z beniaminkiem III ligi KS Wiązownica. Oba zespoły nie przystąpiły do tego pojedynku w optymalnych składach. W I połowie trwała wyrównana walka, ale nie padła żadna bramka. W drugiej odsłonie coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić podopieczni Marcina Wołowca. Strzelili dwie bramki, nie tracąc żadnej i zameldowali się w okręgowym finale PP.

Drugą parę półfinałową stworzyli Polonia Przemyśl (IV liga) i Texom Sokół Sieniawa (III liga). Gospodarzem pojedynku byli przemyślanie, ale ze względu na renowację płyty na stadionie przy ul. Sanockiej w roli gospodarza wystąpili w… Tuczempach. Na doskonale jak zawsze przygotowanej murawie Piasta. Podobnie jak w Jarosławiu, IV-ligowiec był w stanie dotrzymać kroku rywalowi w pierwszych 45 minutach, po których tracił do Texom Sokoła jedną bramkę. W II połowie przewaga sieniawian nie podlegała już dyskusji. Do dorobku dorzucili jeszcze trzy trafienia i to oni będą rywalem KS Wiązownica w finale.

Reklama

 

JKS Jarosław – KS Wiązownica 0:2 (0:0)
Bramki: Michał Musik, Patryk Zieliński.

***

Polonia Przemyśl –Texom Sokół Sieniawa 0:4 (0:1)
Bramki: Dominik Pikiel, Dominik Ochał, Bartosz Tłuczek, Karol Twardowski.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama