Reklama

Dbają o bezpieczeństwo nie tylko na drogach. Przemyscy policjanci na stoku

Kwestie bezpieczeństwa i prawidłowe zachowanie uczestników ruchu są ważne nie tylko na drogach, ale również na stokach narciarskich. W ramach ogólnokrajowej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” funkcjonariusze pełnili służbę na przemyskim zboczu.


fot.KMP Przemyśl

Akcja ma przede wszystkim uczulać narciarzy na kwestie zachowania bezpiecznych odległości, uruchomienia wyobraźni, konieczności noszenia kasku ochronnego, ale też trzeźwości przy korzystaniu z zimowych atrakcji.

Za wejście na stok pod wpływem alkoholu lub środków odurzających grozi nie tylko kara grzywny, ale też zakaz wstępu na stok lub jego opuszczenie.

Mundurowi zwracali uwagę również na sprzęt pozostawiony bez opieki, kulturę na stoku i w kolejkach do wyciągu oraz na kwestię niezjeżdżania z wyznaczonych tras.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama