Na terenie powiatu brzozowskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których ucierpieli kierowcy jednośladów.
Do pierwszego doszło na ul. 3 Maja w Brzozowie. Policjanci z tamtejszej komendy powiatowej wstępnie ustalili, że kierująca oplem, włączając się do ruchu i wjeżdżając na drogę główną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem honda, który jechał w kierunku Sanoka. Wskutek zderzenia się pojazdów, 17-latek doznał obrażeń i karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala.
Do drugiego wypadku doszło w miejscowości Niebocko. Tam kierująca volkswagenem passatem, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście jadącemu w kierunku Grabownicy Starzeńskiej. Z wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 17-latek, kierujący yamahą, nie miał włączonych świateł mijania. Ranny trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFOYOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NAM NIE MÓWIĄYOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!
O WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFOYOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NAM NIE MÓWIĄYOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!