Już za rok 25-lecie! Teraz czas na wigilię tego zdarzenia. Kabaret wystąpi z programem „Tra ta ta ta”?
Skąd tytuł? Nie wiadomo. Za to podczas prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na krajobraz aktualnych wydarzeń.
Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Występ już 13 kwietnia, o g. 20, w przemyskim CK.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze