30 października był kolejnym dniem protestu na ulicach Przemyśla. Panie i panowie w różnym wieku i z różnych środowisk podczas spontanicznego spaceru spotkali się przy siedzibie PiS, by następnie przejść ul. Jagiellońską do Rybiego Placu.
Siła kobiet, Prawa kobiet to podstawa praw człowieka, Jeszcze Polka nie zginęła, Mam prawo mieć prawo, Seksizm, mizoginia, nacjonalizm, fundamentalizm – w****ć!, Bez naszej złości nie ma przyszłości, Siekiera, motyka, parasolka – PiS wymiecie wściekła Polka – te i inne hasła pojawiły się na banerach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wzruszający dzień, oby tak dalej. Kobieca siła!
Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Najpierw je wypuścili na ulice a potem będą je gwałcić. Biedne będą płakać ale będzie za późno. To typowe dla marksizmu.
I znowu plugastwo wyległo na ulice przemyskiego zadupia by małpować zdziczałe obyczaje napaści na świątynie, pofanacji mszy świętych, obrażania nas chrześcijan jak w tej Warszawce , Poznaniu, Wrocławiu, o zgrozo Krakowie, ba nawet Gdańsk jako kolebka solidarności nie chce dostawać od popisów chamstwa i prostactwa tego neobolszewickiego 21 wiecznej już niestety komputerowo - komórkowej dziczy. Widziałem w życiu wiele przeżyłem wiele lat w realnym socjaliźmie zwanym komunizmem, ale to zachowanie niby kobiet a w rzeczywistości prymitywnych smarkul, wychowywanych już niestety przez niewychowanych rodziców którzy hodując a nie wychowując rozkapryszone i roszczeniowe gwiazdy w jako takim już unijnym pseudodobrobycie, również nowoczesna szkoła i jak widać marna katechizacja wychodowali pseudonowoczesne kukiełki z nosami w telefonach, marzącymi o karierach gwiazd kina czy modelek, zapominając o realu. A proza życia pragnących jedynie nieustannego dobrobytu, lenistwa, życia jak w Madrycie oczywiscie seksu z opalonym najchętniej arabem w Egipcie czy Turcji związanej z tym o co tak zawzięcie walczą aborcją na każde życzenie będzie nieco inna drogie panienki i wspomagający was dzielnie bohaterowie od niszczenia fasad świątyń i pomników często narodowych bohaterów i o zgrozo Ojca Świętego Jana Pawła. I pamiętajcie drogie prostytujące panie czas waszego dobrobytu się kończy, możecie zabijania na życzenie dzieci nie doczekać, nie myślcie że wygracie z Bogiem że niewidzialny wirusik jest przeznaczony tylko dla niepotrzebnych wg waszych szarych, zepsutych komórek ale tych mózgowych dla ludzi starych, nie kochani, on czyli coniwirus jest wypuszczony z lepszego, o wiele doskonalszego laboratrium o którym nawet nie śnicie. Dlatego radzę się opamiętać, przepraszać dobrego i nierychliwego Boga za wszystkie bluźnierstwa i zniewagi szczególnie grzechów przeciwko życiu poczętemu bo inaczej nie wróżę kolejnych lat życia w przepychu, dobrobycie i błogim lenistwie marząc o aborcji czyli zabijaniu tych najsłabszych, którzy obronić się nie mogą na każdy kaprys czy życzenie. Nie wierzycie, zobaczycie. I może niektórzy z was obojga płci tak dzielnie domagających się zabijania dzieci poczętych zawdzięcza życie obecnie marne etycznie i moralnie właśnie tym znienawidzonym klechom, ludziom kościoła katolickiego szczególnie nieustannym naukom i apelom o poszanowaniu kazdego życia Ojca Świętego Jana Pawła II dzięki której niejedna obecnie matka odstąpiła od dokonania morderstwa czyli aborcji i możecie jednym chórem wrzeszczeć i wykrzykiwać prymitywne hasła "dupa nasza" i coś tam jeszcze o swoim nieskalanym ciele, macicy itp brednie, wstyd powtarzać drogie czasem 14, 15 letnie kobiety. Hm ciekawi mnie któr Belzebub pierwszy zaatakuje mój skromny jak zwykle głos w dyskusji, nie mogę się doczekać, mogę podać cały repertuar wyzwisk ale po co, idę spać i śnić o lepszej Polsce niż obecna którą utraciłem, a z tą od ostatniej niedzieli czyli od szatańskich ataków na świątynie mojego kościoła nie po drodze.
Mógłbyś, chłopie, wielką karierę zrobić w szczujni Ojca Biznesmena, w TRWAM albo TVPiS Info. Marnujesz się na prowincji. Pisanie "wytycznych" do kazań mniej kumatym dobrodziejom to stanowczo za mało jak na takie kiepełe.
Ten obserwator to jakiś dziwny i wypalony życiem człowiek. Niech go w końcu redakcja Życia zbanuje, bonie da się tego czytać. Zapewne żarliwie modli się przed ołtarzem, a w internecie zieje nienawiścią, dając upust swojej życiowej frustracji.
Tak nie dawno opryskiwali ulice przed rozprzestrzenianiem się pandemii to czemu nie spróbować by i w tym przypadku opryskać tą zarazę bo się rozprzestrzeni
I am really very impressed to see the way you have described it all here have a look at our Jaipur4fun and let us know how is it..!
Najwyższa pora odsunąć od koryta niekompetentna pisowską "władzę".Rząd nie panuje nad niczym kompromitując się coraz bardziej.1. Minister zdrowia mówi w radiu, że maseczki nic nie dają, ale kiedy tylko jego znajomi zaczynają nimi handlować od razu są niezbędne.2. Ten sam minister, który mówi, żeby nie jeździć za granicę, bo to niebezpieczne sam jedzie za granicę na wakacje.3. Ten sam minister, który drugi raz jest chory!4. Premier, który przed wyborami mówi, że wirus jest tak groźny, że nie da się zrobić wyborów, tuż po pierwszej turze szybko dymisjonuje wirusa i zachęca starszych do tłumnego pójścia na wybory, bo już wirus przestał być groźny!5. Ludziom zamknięto cmentarze a jeden karakan ze swoją świtą paraduje po cmentarzu przed kamerami6, Ten sam karakan, który paraduje bez maski na miesięcznicy, kiedy ludzie dostają mandaty za ich brak.7. Ludzie czekają kilka dni na wynik testu a poseł pisu wystarczy, że zakaszle i ma wynik za dwie godziny.8, Nie zapominajmy o tych co umierają przed szpitalami, bo rząd jest bardzo dobrze przygotowany9. Ludzie maja zakaz wstępu do własnych dzieci w szpitalu a poseł pisu z covidem wchodzi sobie do babci w szpitalu podczas obowiązywania zakazu odwiedzin jakby nigdy nic...10. Kiedy było 40 chorych zamknęli ludzi w domach iładowali mandaty, kiedy jest 6500 chorych można wszystko: chodzić na wesela, na stadiony, do teatrów, kin itd itp11. Ustawa na przygotowanie której było pół roku przygotowuje się na kolanie ostatniego dnia i wysyła do sejmu kilka godzin przed głosowaniem. Ktoś tu jest niepoważny.12. Godziny dla seniorów obowiązują w sklepikach szkolnych! Parodia.NARODZIE OBUDŹ SIĘ W KOŃCU. STOP NIEKOMPETENCJI PISU!A w międzyczasie jeden wiceminister przepier... 70 milionów naszych pieniędzy i nic mu się nie dzieje... A drugi robi wałek na respiratorach na 160 milionów(!!!) i też mu włos z głowy nie spadł.13. W samym środku pandemii wyprowadzili ludzi na ulicę. Brawo PIS!
Jak bronić nasze kościoły przed atakami, znieważeniem i dewastacją? Już od tygodnia przez nasz kraj przelewają się protesty skrajnej lewicy spod znaku „strajku kobiet” oraz wspierających członków partii Razem, czerwonych postkomunistów, zielonych, anarchistów i zmanipulowanej licealnej młodzieży. Protesty te, jak Państwo doskonale wiedzą, są efektem orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził, że pora zerwać z zezwoleniem na zabijanie dzieci, u których podejrzewa się Zespół Downa i inne choroby. Dzicz, która ruszyła na ulice, domagając się prawa do zabijania niewinnych i najsłabszych, zaczęła niszczyć i dewastować kościoły, ich otoczenie, a także pomniki wielkich Polaków i obrońców ojczyzny. Nie ma na to naszej zgody! Wiele ludzi, katolików, konserwatystów, tradycjonalistów, narodowców, kibiców i innych osób, które mają poprawnie uformowane sumienie zaczęło strzec świątyń. Niestety, niektórzy nadal nie wiedzą, że to po stronie obrońców stoi prawo i mogą oni skorzystać z wielu dostępnych narzędzi! Czy wiedzą Państwo, kiedy można wykonać zatrzymanie obywatelskie lub kiedy użyć gazu pieprzowego? Czy wiedzą Państwo, że sztab prawników od samego początku rewolty tworzy pozwy dla aborcjonistów, anarchistów i postkomunistów którzy dopuszczają się przestępstw i wykroczeń?
Mój Dziadek przeczytał ten post.Jest zachwycony.To lata jego młodości kiedy to podobne odezwy rozpowszechniali po klatkach wblokach ormowcy i młodzieżówka partyjna .Oczywiście też straszyli prawem
Jesteście ciemnogrodem i mentalnym zaściankiem Europy. Jeszcze trochę i KK upadnie, młode pokolenie ma daleko gdzieś wasze zabobony.
przeklinają wulgarne słowa piszą na kościołach wyją piszczą i sami nie wiedzą o co chodzi to takie idiotki które nie zajdą w ciąże bo nikt tego nie dotknie kijem fizycznie i mentalnie, bliżej mi do kiboli 100 razy a oni z nimi zrobią porządek niedługo i oddadzą je arabom...
Ten " obesrany obserwator" to jest klecha albo zrobiony przez jakiegoś sukiekowego! ,Zieje nienawiścią i atakuje wszystkich którzy mają inne spojrzenie na świat ! Takiego pojeba trudno spotkać ale Przemyśl to miasto wielokulturowe i dlatego ..... Popieram i darzę szacunkiem tych wszystkich ludzi którzy protestują przeciw zakłamaniu ,hipokryzji kk video wywiad ze Staskiem Dziwiszem który o pedofilii nic nie wiedział nic nie słyszał nikt biedakowi nie powiedział ! Kłamstwa kłamstwo kłamstwo!
A ten wieszak w ręce u jednej z przechadzających się nocą osób, to czego jest symbolem? Czy to nie czasem wyraz buntu, że kobiety nie mają się w co ubrać? Tylko skąd miałyby tyle tektury z opakowań na te plakaty? Na pewno nie po zakupionych robotach kuchennych.
Panie Osservattore jestem Panem zachwycony. A ponadto Tadeusz jest głupi.
A może zaopiekujesz się jakimś niepełnosprawnym dzieckiem, może pomożesz matce, którą zostawił mężczyzna tchórz jak zobaczył, że dziecko jest chore?
Brawo. Szkoda tylko, że wielu Plaków nie przebudziło się już przed wyborami. Teraz trzeba się chronić i nosić maseczki na protestach, które popieram. Morawiecki nakłaniał do wyborów by upchnąć Dudę na prezydenta, mówił w lipcu, że wirus w odwrocie, idźcie emeryci głosować, a teraz mówi siedźcie w domu... Tylko, że rząd Zjednoczonej Prawicy przeszastał wszystkie pieniądze na szczujnię w TVP, nielegalne karty wyborcze, dla handlarza bronią. Nie opracowali strategii. Nawet nie skorzystali z dużej promocji dobrych respiratorów z USA. Robili szopki z Giertychem. Jeszcze ogłosilli drakońskie prawo aborcyjne w pandemii. Nieludzkie. Kompromitacja tegoż rządu. Nie da się tego inaczej nazwać.
Wszystko racja...Ale Tadek jest głupi ...
Zapewne katabas jesteś,obłudny, podły klecha. Nie chcą rodzić niedorozwiniętych, co całe życie będą np. srać pod siebie, tylko zdrowych , a ty palancie nie pojmujesz tego i generalizujesz sprawę. Młode będą rodzić i słusznie protestują chcą powić zdrowie dzieci. Chwała im za to. Na stare niewiasty nikt nie wylezie, żebym je pokryć. Więc nie protestują bo i tak nie urodzą. Zdrowych podatników nam trzeba i trzeźwo myślących. Nie tępakòw i nie zboczeńców w czarnych szmatach. Do młodych świat należy .Hej.
Ciebie należy opryskiwać gównem od świń i szczynami , i to opryskiwaczem ciągnikowym, raz pod włos a raz z włosem. Musowo.
Obsservatore chodź pokaż swoją czarną norę
Do obserwatora.Pan obraża w imię Miłosierdzia Bożego oczywiście. Skąd w Panu tyle jadu i nienawiści.Pana wpis to hejt w krystalicznej postaci. Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to się MILCZY- a w tych słowach nie ma nic mądrego.Ja się nie rozumie istoty sprawy - to się MILCZY albo można jeszcze poszerzyć swoje horyzonty myślowe i obejrzeć albo poczytać informacje w innych stacjach niż tuba propagandowa.Kobiety nie chciały wyjść na ulice- zostały znowu zmuszone, bo odebrano im podstawowe prawo wolności - prawo wyboru.To zrozumieć może jednak tylko osoba o szerokich horyzontach myślowych. Już to pisałam - ponawiam wpis może wreszcie dotrze.To także dotyczy 't" i " bobas" - a w tym ostatnim wypadku słowo adekwatne do myśli .Rzeczywiści szkoda, że naród nie obudził sie wcześniej , przed wyborami.Ale - miał wybór i wybrał.My kobiety wyboru zostałyśmy pozbawione- a przecież wszyscy jesteśmy równi- w tym wypadku jednak nie!.
Tłumoku, nie że chcą zabijania niewinnych lecz nie rodzenia kalek i przygłupów i tobie podobnych imbecyli. Będziesz wychowywał i łożył na paralityka czy innego obłożnego ? To nie życz nikomu.
Naród który zabija dzieci w łonie matki jest narodem bez przyszłości
Daj spokój Tadkowi, bo twoja głupota nawet nie poraża, jesteś albo tym bzdurnym obserwatorem albo jego kopią. Ale każdego z was to podnieca. Czekamy na kolejny wpis.
mieliśmy przez troche lat wolność teraz znowu same zakazy jak za stalina niedługo pis wejdzie nam na głowe i do domu tego nie tamtego nie , interesy nam zamkną i będą wszyscy za miskę ryżu pracować jak na białorusi brawo galicja , przez was przegrana w wyborach przedtem i teraz
Dobra już nie będę .Ale nie Tadek jak był głupi tak dalej jest głupi.
A stolica Białorusi to....? Ciekawe czy Tadeusz się? A skąd.
idiotticous debillus . Chory z nienawiści do Kościoła i legalnie wybranej pro narodowej władzy .
Święta prawda .Oddać te nawiedzone , nietknięte lub zużyte suczki do haremu na Bliskim Wschodzie . Tam poznałyby , co to znaczy wolność , "arabska wolność '
Feministki używają naziFeministki używają nazistowskich symboli? Dziennikarze TVN-u, musicie zareagować!stowskich symboli? Dziennikarze TVN-u, musicie zareagować!
A co co tam u Tadka ..dalej jest głupi ?
Kobiety nie powinny demonstrować pod sejmem bo tam nikogo tylko przed TVPis o odpowiedniej godzinie gdzie jest mowa o lewickiej bolszewi
Czy dla Jarka znajdzie się jakaś szparka chyba nie bo jak najdzie go ochota to se kota wylomota
Mozecie pluc jadem ,demolowac koscioly i czolgac sie na ulicach ,Pis wygral wiekszoscia glosow w demokratycznych wyborach tzn. ze jest gora! Wam nie chodzi o prawo tylko demonstrujecie swoje chamstwo i patologie! Jak takie macie rezimy to siedzcie w domu i nie wylazcie na ulice!
ty Jarkowi mozesz tylko buty czuyscic! Do piet mu nie dorastasz rozumem!
Proponuję zabawę logiczną, bo przecież te lolitki lubią logikę:co by było gdyby Was ktoś wyabortował koteczki blondyneczki
proszę bardzo proszę żeby w przyszłości za pieniądze moich dzieci i moje nie przedłużać życia tym wiedźmom, które nie znają innych kolorów prócz czarnegoI JAK SIĘ CZUJECIE
Wzruszający dzień, oby tak dalej. Kobieca siła!
Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Najpierw je wypuścili na ulice a potem będą je gwałcić. Biedne będą płakać ale będzie za późno. To typowe dla marksizmu.