Reklama

Kobiety i wspierający je mężczyźni kolejny raz zaprotestowali w Przemyślu [FOTORELACJA]

30 października był kolejnym dniem protestu na ulicach Przemyśla. Panie i panowie w różnym wieku i z różnych środowisk podczas spontanicznego spaceru spotkali się przy siedzibie PiS, by następnie przejść ul. Jagiellońską do Rybiego Placu.

Siła kobiet, Prawa kobiet to podstawa praw człowieka, Jeszcze Polka nie zginęła, Mam prawo mieć prawo, Seksizm, mizoginia, nacjonalizm, fundamentalizm  – w****ć!, Bez naszej złości nie ma przyszłości, Siekiera, motyka, parasolka – PiS wymiecie wściekła Polka – te i inne hasła pojawiły się na banerach.

Tego dnia było intymnie, protestujący chętnie korzystali z prawa głosu, dzieląc się prywatnymi historiami i motywacjami do protestu: m.in. ojciec dwóch córek i matka dwóch synów czy młoda kobieta planująca założenie rodziny.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jok - niezalogowany 2020-10-30 23:19:51

    Wzruszający dzień, oby tak dalej. Kobieca siła!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    v - niezalogowany 2020-10-30 23:46:30

    Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    antymarksista - niezalogowany 2020-10-31 00:11:49

    Najpierw je wypuścili na ulice a potem będą je gwałcić. Biedne będą płakać ale będzie za późno. To typowe dla marksizmu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości