Reklama

Kradzież w centrum miasta

21/03/2022 17:57

Dzisiejszej nocy, 21 marca, przy ulicy Kilińskiego w Jarosławiu prywatne kamery monitoringu zarejestrowały kradzież listwy bocznej samochodu dostawczego, należącego do jednego z mieszkańców pobliskiej kamienicy.

Właściciel uszkodzonego samochodu zgłosił sprawę na policję oraz na własną rękę poszukuje sprawców przestępstwa.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy dochodzi do zniszczeń samochodów stojących przy ulicy w ścisłym centrum  Jarosławia.

Poszkodowany za ujawnienie sprawcy wyznacza nagrodę: 1 500 złotych.
MP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości