Reklama

Miejskie służby zadziałały szybko i profesjonalnie. Barierka już naprawiona

W poprzednim numerze ŻP informowaliśmy o wymagającej pilnej naprawy urwanej barierce przy zejściu do ścieżki rowerowej, wiodącej wzdłuż ogródków działkowych nad Sanem przy ulicy Focha. Nasza interwencja w Zarządzie Dróg Miejskich w Przemyślu przyniosła natychmiastowy skutek. Zadziałano od razu, co warto pochwalić.

Mocno leciwa już barierka najwyraźniej przegrała z bezlitosnym upływem czasu. Możliwe też, że ktoś pomógł w tym, że uległa zniszczeniu.

Najważniejsze jednak, że usterkę udało się usunąć i nie zabrało to wiele czasu. W poprzednim numerze od kierownika działu inwestycji w ZDM w Przemyślu Piotra Bartochy uzyskaliśmy zapewnienie, że zlecenie naprawy barierki zostało wydane i że temat uda się najpewniej załatwić w przeciągu tygodnia, co zależy głównie od tego, czy Zakład Usług Komunalnych, któremu zlecone zostało zadanie naprawy, ma na stanie potrzebne materiały.

Nie były to słowa rzucone na wiatr. Jeszcze w dniu ukazania się poprzedniego wydania ŻP (27.04) otrzymaliśmy z ZDM w Przemyślu informację, że problem został rozwiązany.

Dla przemyślan spacerujących tą trasą, dla których zejście czy wejście po schodach bez możliwości wsparcia się na poręczy było problemem, z pewnością to bardzo dobra wiadomość.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości