W poprzednim numerze ŻP informowaliśmy o wymagającej pilnej naprawy urwanej barierce przy zejściu do ścieżki rowerowej, wiodącej wzdłuż ogródków działkowych nad Sanem przy ulicy Focha. Nasza interwencja w Zarządzie Dróg Miejskich w Przemyślu przyniosła natychmiastowy skutek. Zadziałano od razu, co warto pochwalić.
Mocno leciwa już barierka najwyraźniej przegrała z bezlitosnym upływem czasu. Możliwe też, że ktoś pomógł w tym, że uległa zniszczeniu.
Najważniejsze jednak, że usterkę udało się usunąć i nie zabrało to wiele czasu. W poprzednim numerze od kierownika działu inwestycji w ZDM w Przemyślu Piotra Bartochy uzyskaliśmy zapewnienie, że zlecenie naprawy barierki zostało wydane i że temat uda się najpewniej załatwić w przeciągu tygodnia, co zależy głównie od tego, czy Zakład Usług Komunalnych, któremu zlecone zostało zadanie naprawy, ma na stanie potrzebne materiały.
Nie były to słowa rzucone na wiatr. Jeszcze w dniu ukazania się poprzedniego wydania ŻP (27.04) otrzymaliśmy z ZDM w Przemyślu informację, że problem został rozwiązany.
Dla przemyślan spacerujących tą trasą, dla których zejście czy wejście po schodach bez możliwości wsparcia się na poręczy było problemem, z pewnością to bardzo dobra wiadomość.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze