Ponad 20 tys. zł to kwota, jaką udało się zebrać podczas dwudniowego festynu charytatywnego zorganizowanego dla Jakuba Słysza z Nowosielec. Dochód zostanie przeznaczony na jego leczenie i rehabilitację.
Jakub ma 19 lat. W październiku 2014 r. w Nowosielcach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Siedemnastoletni wówczas chłopak został potrącony przez nadjeżdżający samochód.
Doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego, wskutek czego doszło do porażenia czterokończynowego. Choć minęło już sporo czasu od tego zdarzenia, nastolatek nadal nie odzyskał sprawności fizycznej i potrzebuje ciągłej rehabilitacji oraz specjalistycznej opieki. Porusza się na wózku inwalidzkim, jednak dzięki odpowiedniemu leczeniu można polepszyć jego stan zdrowia.
Żmudna rehabilitacja, której jest poddawany, bardzo wiele kosztuje, dlatego Stowarzyszenie „Razem możemy więcej” z Nowosielec zorganizowało festyn charytatywny, którego celem było zebranie funduszy na leczenie Jakuba.
|
69 9484 0007 2450 0005 9473 0002w tytule przelewu wpisując „darowizna na leczenie i rehabilitację – Jakuba Słysza” oraz przekazując 1 % podatku dla fundacji KRS: 0000052038, cel szczegółowy: Jakub Słysz.
|
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze