Reklama

Miłość z pięknym stażem. Diamentowe gody państwa Nuckowskich

Przełom roku stał się okazją do świętowania dla państwa Danuty i Stanisława Nuckowskich, którzy obchodzili diamentowe gody, czyli 60. rocznicę zawarcia małżeństwa. Była to okazja do wręczenia im Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu Prezydenta RP złożył na ich ręce wójt gminy Przemyśl Marek Wasiewicz.

– Państwo Nuckowscy przez ponad półwieku wspólnego życia z niezwykłą konsekwencją budowali swój związek na fundamencie wzajemnego szacunku, zrozumienia i oddania

– podkreślił przemyski samorząd.

Diamentowe gody to piękne świadectwo miłości, która przetrwała próbę czasu. Taki jubileusz przypomina, że prawdziwa miłość dojrzewa z każdym rokiem, a wspólnie przeżyte chwile – radości i troski – tworzą najtrwalszą więź między dwojgiem ludzi.

Państwu Nuckowskim składamy serdeczne gratulacje i życzenia wielu kolejnych lat w zdrowiu, miłości i wzajemnej trosce.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama