Reklama

Myśliwy okazał się kłusownikiem

12/09/2016 20:43

58-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego jest myśliwym, jednak nie miał pozwolenia na odstrzał dzika. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.

- W zeszły piątek, funkcjonariusze Straży Leśnej w Birczy w trakcie służby, około godz. 6 rano, usłyszeli strzał z lasu w okolicy miejscowości Pacław. O zdarzeniu natychmiast powiadomili przemyskich policjantów – informuje sierż. sztab. Marta Fac z KMP Przemyśl.  
Przemyscy śledczy, wraz z funkcjonariuszami Straży Leśnej Nadleśnictwa Bircza, ustalili podejrzewany o kłusownictwo mężczyzna to 58-letni myśliwy. Nie miał jednak pozwolenia na polowanie w tym czasie i w tym  obwodzie, w którym odstrzelił dzika.

- Podczas przeszukania jego domu, śledczy znaleźli łuskę z broni myśliwskiej oraz tuszę dzika. Łuska została zabezpieczona do sprawy, a tuszę po przeprowadzonych oględzinach przekazano Komendantowi Straży Leśnej – podaje M. Fac.
W wyniku zdarzenia sprawca naraził na uszczuplenie Skarb Państwa na kwotę 2300 złotych.

Reklama

58-letni mężczyzna usłyszał zarzut naruszenia przepisów Ustawy Prawo Łowieckie. Dobrowolnie poddał się karze. Grozi mu do lat 5 pozbawienia wolności oraz obowiązek naprawienia szkody.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    oZZmAn - niezalogowany 2016-09-12 23:51:48

    A jaka jest różnica pomiędzy kłusownikiem , a myśliwym. Jaka jest różnica dla tego dzika czy innego zwierzęcia, że zamorduje go w miej lub bardziej bestialski i bolesny sposób, legalnie tzw. myśliwy, który ma na to pozwolenie, czy nielegalnie tzw. kłusownik. Tak więc przestańcie wypisywać głupoty i nie róbcie ludziom jeszcze większej sieczki z mózgu jaką i tak mają na dzień dzisiejszy.   MYŚLIWY - LEGALNY SADYSTA I MORDERCA - WEBD.PL   YOUTUBE.COM - DEZERTER - POLOWANIE   YOUTUBE.COM - ZENON KRUCZYŃSKI POLOWANIE TO JEST GRUBY NAŁÓG

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zenekblues - niezalogowany 2016-09-13 17:17:41

    w Żurawicy lub w Jarosławiu przyjmują całodobowo, na to schorzenia nie potrzeba skierowania od rodzinnego, wal chłopie "póki na to czas"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Olo - niezalogowany 2016-09-14 20:53:08

    Ale jsk świnie na kanapce wpierdalasz to ci psuje zastanów się co piszesz i podajesz 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości