Reklama

Najpierw chciał okraść 12-latka, potem znieważył policjanta

20/10/2018 11:00

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy zastosował Sąd Rejonowy w Przemyślu wobec 23-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego.

Do zdarzenia doszło w Medyce. Sprawca podszedł do 12-latka i zażądał od niego pieniędzy, po czym zaczął go bez powodu dusić i uderzać. Świadkiem zdarzenia był mieszkaniec tej miejscowości – funkcjonariusz zakładu karnego. Widząc zajście, pospieszył na pomoc chłopcu i to dzięki jego interwencji napastnik nie osiągnął zamierzonego celu. Sprawca został obezwładniony i przekazany policjantom. W trakcie ich interwencji 23-latek był arogancki, agresywny i używał niecenzuralnych słów, ponadto znieważył jednego z mundurowych.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    leklerk - niezalogowany 2018-10-20 12:33:34

    Dupę mu pałą wymaścić przejdzie mu jak ręką odjąć :]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Adc - niezalogowany 2018-10-21 06:44:04

    Pod celą chłopaki będą wiedzieli co zrobić z tym padalcem.a

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2018-10-23 21:55:16

    Jeszcze za czasów" słusznie  minionych "  , widziałem   u zbiegu  placu Konstytucji i  ul. Grunwaldzkiej  gdy to ówczesny milicjant chwycił  za rękę   młodego  awanturującego się cwaniaczka i wprowadził do pobliskiej  bramy / w tym czasie nie było jeszcze domofonów /, jakoś długo z nim  nie wychodził  . Będąc wówczas  dzieckiem   mieszkającym w P-ślu  ,  obserwowałem to zdarzenie i tylko słyszałem   odgłosy    łomotu . Resztę dopiszcie sobie sami

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama