Wynagrodzenie zasadnicze prezydenta RP Andrzeja Dudy, to około 12 tysięcy złotych. Razem z dodatkiem funkcyjnym i dodatkiem za wysługę lat wychodzi niecałe 20 tysięcy złotych. Premier Mateusz Morawiecki pobiera miesięcznie około 16 tysięcy złotych, razem z dodatkiem funkcyjnym i dodatkiem za wysługę lat. Dużo? Zależy, jaką miarą mierzyć.
A propos banku szwajcarskiego, to słyszałem niedawno taki dowcip, jak przyszedł tam klient z walizką i ściszonym głosem powiedział do bankiera: – Chciałbym wpłacić pieniądze, w tej walizce są całe 4 miliony euro. Na to ten z uśmiechem: – Proszę nie ściszać głosu, bieda to żaden wstyd.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze