Reklama

Okiem czepialskiego: zamiast rowerzystom wiata służy amatorom mocniejszych trunków

23/11/2019 14:42

Przy ulicy Piłsudskiego, obok ścieżki rowerowej, ku wygodzie rowerzystów ustawiono zadaszone stanowisko, gdzie można usiąść, odpocząć i sprawdzić rower. Niestety wieczorami miejsce to służy amatorom trunków.

Widocznie nigdy nie odebrali elementarnego wychowania i pozostawiają za sobą bałagan. Puste butelki, niedopałki, opakowania po zagryzce i pobazgrane stoły. – Tak jest zwykle po każdej sobocie – mówią okoliczni mieszkańcy. Może pomogłyby częstsze patrole straży miejskiej i policji albo monitoring, bo trudno liczyć na to, że sprawcy bałaganu zmądrzeją.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2019-11-23 14:54:34

    Gdzie jest Straż Miejska?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Roch - niezalogowany 2019-11-23 15:00:59

    Impreza w grzybku była?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2019-11-23 15:06:46

    Co za syf

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości