Przy ulicy Piłsudskiego, obok ścieżki rowerowej, ku wygodzie rowerzystów ustawiono zadaszone stanowisko, gdzie można usiąść, odpocząć i sprawdzić rower. Niestety wieczorami miejsce to służy amatorom trunków.
Widocznie nigdy nie odebrali elementarnego wychowania i pozostawiają za sobą bałagan. Puste butelki, niedopałki, opakowania po zagryzce i pobazgrane stoły. – Tak jest zwykle po każdej sobocie – mówią okoliczni mieszkańcy. Może pomogłyby częstsze patrole straży miejskiej i policji albo monitoring, bo trudno liczyć na to, że sprawcy bałaganu zmądrzeją.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W tamtym miejscu jest monitoring, wystarczy przykładnie karać pracami społecznymi na miejskich chodnikach w pomarańczowych kamizelkach i nagłaśniać. Jak po kimś posprząta, to się nauczy jak sprzątać po sobie. Nie rozumiem w ogóle dlaczego picie w miejscach publicznych, a to miejsce takie jest nie jest ścigane. Zaśmiecanie butelkami to problem nie tylko Przemyśla, ale jak nie zacznie się z tym skutecznie walczyć, to nie zniknie nigdy. Może wystarczy zrobić kaucje na wszystkie szklane opakowania po 2 zł. to zastanowi się dwa razy czy zostawiać pustą butelkę, lub znajdzie się wielu co chętnie tą butelkę odniesie.
Gdzie mają się spotkać koledzy żeby piwko wypic i pogadać. trochę luzu obywatele jak zniknie ta tradycja to bedzie uboga nuda bida w ładnej sukience. .pozdrawiam. .
I oczywiście kamera się chwilowo zepsuła czy miała rozdzielczość komórki z przed 20 lat?
Niestety, taka sama sytuacja jest przy ul. Bohaterów Getta na terenie skateparku.....
Ja bym na to spojrzał od drugiej strony...Może jest właśnie zbyt mało miejsc, żeby spokojnie, legalnie pójść na browarka? Panie Szwic?
Boją się chyba ?!? Bezpieczniej mandaty za złe parkowanie wystawiać np. i tego rodzaju historie.
Nikt im nie zabrania, niech się spotykają, jednakowoż, niech się potrafią zachować i nie pozostawiają gnoju po sobie !!!
To nie jest spokojny browarek, tylko brak kultury...
A może zrobić pod wiatą parking dla pana radnego na rav 4 i będzie super przestanæ się go czepiać
Jak to: gdzie? Barów w tum mieście jest wystarczająco dużo.
Na łby się zmieniłeś? Barów jest wystarczająco dużo i każdy znajdzie tam miejsce dla siebie. Tylko że bydło, zostawiające po sobie taki syf, nie jest wpuszczane między cywilizowanych ludzi.
Wystarczy postawić śmietnik i bedzie git. Wypija piwko, wyrzuca i świat o tym zapomni.
śmietnik tam jest tylko ci po piwku nie mogą do niego trafić
Gdzie jest Straż Miejska?
Impreza w grzybku była?
Co za syf