Tak wyglądają schody prowadzące z ulicy Kazimierzowskiej na Ratuszową. Kto zapłaci odszkodowanie w razie, gdy ktoś na nich upadnie i dotkliwie się potłucze? O względzie estetycznym tego architektonicznego koszmarku już nie wspominam.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.prędzej upadnie na pokrytych śniegiem lczy lodem nowych schodach, niż na tym :) Te są tylko brzydkie ;)
prędzej upadnie na pokrytych śniegiem lczy lodem nowych schodach, niż na tym :) Te są tylko brzydkie ;)