Reklama

Okiem czepialskiego: opłakany stan chodnika

21/11/2018 14:12

Opłakany stan chodnika przy wschodniej pierzei Rynku królewskiego grodu przeczy wyobrażeniom o mieście, które mieni się być turystyczną perełką Podkarpacia. Nierówne, popękane płytki chodnikowe, z pomiędzy których wyrasta trawa. Widok, jak nie przymierzając, z jakiegoś prowincjonalnego galicyjskiego miasteczka z pierwszej połowy ubiegłego wieku.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Regioplus - niezalogowany 2018-11-21 14:18:21

    Ten parking przy Rynku to jakiś dramat. Poroniony pomysł plus wycięte drzewa. Dobrze, że tego pomysłodawcy imbecyla już nie  ma przy władzy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wacek - niezalogowany 2018-11-21 15:36:55

    No proszę, nikt przez lata tego nie zauważał, a teraz takie odkrycie.  Trzeba naprawdę chodzić po Rynku z zamkniętymi oczami, by nie zauważać, że  niewiele różni się od placu na spęd zwierząt, przed ich skupem do rzeźni lub placem skupu buraków.  Trupizm w czystej postaci, ale skoro wielu się to podoba .... niech tak dalej będzie, niech się kolejni boją zmian jak dotychczas zwalając winę m.in. na ekologów z powodu karykaturalnych drzew, których tak mocno bronią no i tych miłośników kocich łbów. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2018-11-21 17:25:30

    Panie czepialski . Oglądnij pan chodnik pod swoją redakcją chodnik bo można sobie zęby wybić . Tak w Przemyślu  wygląda 85 procent chodników a i tak to lepsze niż ten nowy polbruk na wielu chodnikach , który koroduje już po kilku latach . Patrz deptak nad Sanem z obu stron , dziura na dziurze .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama