Opłakany stan chodnika przy wschodniej pierzei Rynku królewskiego grodu przeczy wyobrażeniom o mieście, które mieni się być turystyczną perełką Podkarpacia. Nierówne, popękane płytki chodnikowe, z pomiędzy których wyrasta trawa. Widok, jak nie przymierzając, z jakiegoś prowincjonalnego galicyjskiego miasteczka z pierwszej połowy ubiegłego wieku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ten parking przy Rynku to jakiś dramat. Poroniony pomysł plus wycięte drzewa. Dobrze, że tego pomysłodawcy imbecyla już nie ma przy władzy.
No proszę, nikt przez lata tego nie zauważał, a teraz takie odkrycie. Trzeba naprawdę chodzić po Rynku z zamkniętymi oczami, by nie zauważać, że niewiele różni się od placu na spęd zwierząt, przed ich skupem do rzeźni lub placem skupu buraków. Trupizm w czystej postaci, ale skoro wielu się to podoba .... niech tak dalej będzie, niech się kolejni boją zmian jak dotychczas zwalając winę m.in. na ekologów z powodu karykaturalnych drzew, których tak mocno bronią no i tych miłośników kocich łbów.
Panie czepialski . Oglądnij pan chodnik pod swoją redakcją chodnik bo można sobie zęby wybić . Tak w Przemyślu wygląda 85 procent chodników a i tak to lepsze niż ten nowy polbruk na wielu chodnikach , który koroduje już po kilku latach . Patrz deptak nad Sanem z obu stron , dziura na dziurze .
No ale w sumie po co zrobić choćby jeden konkretny i potrzebny remont, jak można lepiej np. sprofanować, zdewastować, zdemolować i zrównać z ziemią wraz z eksterminacją zieleni Rynek Starego Miasta czyli jeden czy dwa takie niesamowite obiekty w skali europejskiej !!!
A gdzie był i co robił Choma przez tyle lat?????? Przed sąd tego oszusta i nieroba za to w jakim stanie zostawił miasto
http://forum.nowiny24.pl/dalszy-ciag-sprawy-banderowskiej-naklejki-w-przemyslu-ukrainski-wykladowca-nie-jestesmy-nacjonalistami-t125006/?p=1370429
Ten parking przy Rynku to jakiś dramat. Poroniony pomysł plus wycięte drzewa. Dobrze, że tego pomysłodawcy imbecyla już nie ma przy władzy.
No proszę, nikt przez lata tego nie zauważał, a teraz takie odkrycie. Trzeba naprawdę chodzić po Rynku z zamkniętymi oczami, by nie zauważać, że niewiele różni się od placu na spęd zwierząt, przed ich skupem do rzeźni lub placem skupu buraków. Trupizm w czystej postaci, ale skoro wielu się to podoba .... niech tak dalej będzie, niech się kolejni boją zmian jak dotychczas zwalając winę m.in. na ekologów z powodu karykaturalnych drzew, których tak mocno bronią no i tych miłośników kocich łbów.
Panie czepialski . Oglądnij pan chodnik pod swoją redakcją chodnik bo można sobie zęby wybić . Tak w Przemyślu wygląda 85 procent chodników a i tak to lepsze niż ten nowy polbruk na wielu chodnikach , który koroduje już po kilku latach . Patrz deptak nad Sanem z obu stron , dziura na dziurze .