Na osiedlu przy ulicy Lwowskiej, naprzeciw bloku 32 G, drogę osiedlową przegradzają barierki, które prawdopodobnie miały zapobiec pozostawianiu tutaj samochodów należących do mieszkańców innych bloków.
Oczywiście porządek musi być, ale w razie „W” straż albo karetka pogotowia, żeby dostać się pod następny blok, będą musiały zajechać nie od Lwowskiej, tylko od Batorego i kluczyć po osiedlowych drogach. Mieszkańcy mówią, że już nieraz zdarzało się, że karetka musiała się wycofywać i jechać dookoła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zrobili barierki a stawiają auta pod drugiej stronie auta bo tak im wygodniej
Postawili barierki a zdążaja się incydenty ,że jadą po chodniku żeby skrócić sobie drogę do parkingu .
Stawiali barierki nie biorąc pod uwagę głosu lokatorów przynajmniej większość z nich nie godziła sie na to...a Pan zarządca wmawia wszystkim że to mieszkańcy właśnie owego bloku 32G parkują na ich parkingu,lecz do tej pory sami korzystają z parkingu należącego właśnie do mieszkańców bloku 32G. Więc gdzie tu logika stawiania owych barierek skoro później nie po drodze lokatorom do własnego parkingu bo aby zajechać swobodnie na parking muszą podnosic rampę ktorą maja z drugiej strony. Panie zarządco...a jeśli bedzie się palić to straż nie ugasi wam pożaru bo bedą piłować barierki.
Na tym osiedlu jest tyle kamer i społecznaków ze strach piernac
trepy
Zrobili barierki a stawiają auta pod drugiej stronie auta bo tak im wygodniej
Postawili barierki a zdążaja się incydenty ,że jadą po chodniku żeby skrócić sobie drogę do parkingu .