Reklama

Policjanci pomogli niedoszłemu samobójcy

13/09/2016 12:24

Wczoraj około godz. 12.30 do dyżurnego KMP w Przemyślu zadzwonił mężczyzna z informacją, że zamierza odebrać sobie życie. Choć nie podał gdzie jest policjanci szybko go znaleźli i udzielili pomocy.

- Jak wynikało ze zgłoszenia był gościem jednego z hoteli na terenie Przemyśla. Nie podał jednak gdzie i rozłączył się. Policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa w rejonie ul. 3-go Maja. Patrol odnalazł go. Był to 43-letni mieszkaniec Przemyśla. Lekarz pogotowia zdecydowal o przewiezieniu mężczyzny do szpitala.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2016-09-13 17:18:47

    Tytuł co najmniej dwuznaczny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości