Wczoraj około godz. 12.30 do dyżurnego KMP w Przemyślu zadzwonił mężczyzna z informacją, że zamierza odebrać sobie życie. Choć nie podał gdzie jest policjanci szybko go znaleźli i udzielili pomocy.
- Jak wynikało ze zgłoszenia był gościem jednego z hoteli na terenie Przemyśla. Nie podał jednak gdzie i rozłączył się. Policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa w rejonie ul. 3-go Maja. Patrol odnalazł go. Był to 43-letni mieszkaniec Przemyśla. Lekarz pogotowia zdecydowal o przewiezieniu mężczyzny do szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Tytuł co najmniej dwuznaczny