18 bm. na stadionie przemyskiej Juvenii odbędzie się V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Pożegnanie Lata 2016” rocznika 2000 i młodszych. Patronuje mu Robert Choma, prezydent miasta.
W zmaganiach na murawie wezmą udział drużyny: MKS Polonii Przemyśl, Kolejarza Hurko, Olimpii Stubno, Białego Orła Łanowice i SMS Mościska.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze