Reklama

Prezydent Choma z absolutorium

Podczas dzisiejszej (23 czerwca br.), ostatniej przed wakacjami, sesji Rady Miasta Przemyśla głównym punktem było udzielenie absolutorium prezydentowi miasta Robertowi Chomie.

Na sali obrad w przemyskim magistracie obecnych było 18 radnych. Opozycyjny klub Platformy Obywatelskiej reprezentowała jedynie radna Aleksandra Cikuj. Zarówno Komisja Rewizyjna, jak i Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie wydała pozytywną opinię odnośnie wykonania budżetu za 2015 r. Dług miasta w porównaniu z wcześniejszym rokiem zmalał o ok. 9 mln zł i wynosi obecnie ponad 181 mln zł. Najpierw radni przyjęli sprawozdanie finansowe za 2015 r., a potem udzielili absolutorium za wykonanie budżetu za 2015 r. prezydentowi Robertowi Chomie. Szesnaście osób było „za”, dwie (Jerzy Krużel, Aleksandra Cikuj) wstrzymały się od głosu.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kocur - niezalogowany 2016-06-23 14:59:01

    Otrzymał absolutorium za 'zaoranie' mieszkańców miasta. Wysokie podatki lokalne i brak pracy doprowadziły do wyjazdu  wielu ludzi. Liczba mieszkańców miasta to 45 000, a oni podają 61 000.Dajcie mu jeszcze nagrodę (pieniężną) i złoty order! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    SOAD - niezalogowany 2016-06-23 15:24:13

    NIE - PRAW - DO - QRVA - PO - DO - BNE !!!   YOUTUBE.COM - ALASTOR - NIEPRAWDOPODOBNE

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ttt - niezalogowany 2016-06-23 18:01:41

    najlepszy gospodarz w Polsce. Tragifarsa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama