Reklama

Przemyscy celnicy znowu mistrzami Polski!

W połowie grudnia br. w Otwocku trwały XIII Mistrzostwa Polski Funkcjonariusz Celnych w koszykówce. Znakomicie spisali się celnicy-koszykarze z Izby Celnej w Przemyślu, którzy zdobyli złoty medal.

Izbę Celną w Przemyślu reprezentowali: Marek Pękalski, Tomasz Trybalski, Paweł Słociński, Łukasz Krasoń, Tomasz Zawadzki, Robert Karpinal, Marek Hamryszczak, Paweł Kłymiński i Andrzej Prymon[paywall].

W mistrzostwach rywalizowało 10 izb celnych oraz reprezentacja Ministerstwa Finansów. W fazie eliminacyjnej ekipy rywalizowały w dwóch grupach. Drużyna złożona z funkcjonariuszy Izby Celnej w Przemyślu wygrała wszystkie mecze grupowe. Dzięki temu awansowali do półfinału z pierwszego miejsca, gdzie mogli trafić na teoretycznie łatwiejszego rywala. Tak się stało, bo zespół Izby Celnej w Toruniu nie był wielką przeszkodą dla przemyślan. W finale nasi celnicy spotkali się z reprezentacją Izby Celnej w Białymstoku. Pierwsza, wyrównana połowa dała spore nadzieje podlaskim celników na zdobycie historycznego dla nich tytułu. Nic jednak z tego. W II odsłonie żadnych wątpliwości już nie było. Poukładana, szybka i skuteczna gra przemyślan pozwoliła im odnieść przekonywujące zwycięstwo i zdobyć kolejny tytuł mistrza Polski. Warto dodać, że mistrzostwo odzyskali po roku przerwy.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kibic - niezalogowany 2016-12-27 16:57:14

    Po raz ostatni. Z KAZ już w 2017 r. nie wygrają...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama