Reklama

Przeworscy policjanci na uroczystych obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja [ZDJĘCIA]

Mundurowi i świętowali, i czuwali nad bezpiecznym przebiegiem.


Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęła Msza święta w klasztorze oo. Bernardynów w Przeworsku.

Po niej przemaszerowano przed tablicę upamiętniającą Uchwalenie Konstytucji 3 Maja.


W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, organizacji społecznych i szkół oraz harcerze.


Miejscową policję reprezentował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji komisarz Tomasz Koba.

Wydarzenie zwieńczyło złożenie kwiaty pod pomnikiem.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości