Mundurowi i świętowali, i czuwali nad bezpiecznym przebiegiem.
Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęła Msza święta w klasztorze oo. Bernardynów w Przeworsku.
Po niej przemaszerowano przed tablicę upamiętniającą Uchwalenie Konstytucji 3 Maja.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze