Reklama

Pseudokibice Widzewa Łódź i Stali Rzeszów szukali zadymy. Zostali zatrzymani

W Rzeszowie odbył się II-ligowy mecz piłki nożnej między Resovią a Widzewem Łódź. Przed stadionem przy ulicy Wyspiańskiego doszło do incydentów z pseudokibicami.

Do najpoważniejszego doszło podczas wchodzenia na stadion. Grupa chuliganów wszczęła awanturę przed bramą wejściową, próbowała ją sforsować i siłą wejść na teren obiektu. W kierunku interweniujących policjantów poleciały szklane butelki. Funkcjonariusze zatrzymali trzech pseudokibiców Widzewa w wieku 34, 28 i 21 lat oraz 31-letniego kibica Stali Rzeszów. Natomiast pracownicy ochrony ujęli 44-letniego mieszkańca Łodzi, który wtargnął na stadion. Pozostali zatrzymani to 44-letni kibic Widzewa, 33-letni mieszkaniec Rzeszowa oraz ujęty przez ochronę mieszkaniec Strzyżowa.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a zebraniem materiału dowodowego zajęli się funkcjonariusze z wydziału do zwalczania przestępczości pseudokibiców. Na jego podstawie  przedstawili zatrzymanym zarzuty. W przypadku pięciu podejrzanych, trzech kibiców Widzewa i dwóch Stali Rzeszów, zarzucane czyny mają charakter chuligański. Wszyscy podejrzani przyznali się do winy.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama