63-letni mieszkaniec Przemyśla jadąc rowerem, wjechał w bok osobowego renault. Ranny rowerzysta trafił do szpitala.
Rowerzysta został ukarany mandatem w wysokości 220 złotych. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Fest walna ! Az kurtyny wywalilo.szybkiego powrotu do zdrowia
Jeżeli dziadek nie miał ubezpieczenia to dowie się ile kosztuje naprawa auta .
Jechałem wczoraj tamtędy ale w stronę przemyśla to pod górkę hahaaa
Jak zjeżdżał to na pewno nie w stronę Przemyśla
Fest walna ! Az kurtyny wywalilo.szybkiego powrotu do zdrowia
Fajny rower...
Jeżeli dziadek nie miał ubezpieczenia to dowie się ile kosztuje naprawa auta .