Aromatyczne i lekkie owocowe ciasto na osłodę ostatnich dni lata! Wilgotne, mięciutkie i w sam raz słodkie, doskonałe do popołudniowej filiżanki kawy lub herbaty. Podane na ciepło z gałką lodów to prawdziwe mistrzostwo!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze